تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Cooking Sizzle: Master Chef v1.2.25

Cooking Sizzle: Master Chef

نام یک بازی شبیه سازی آشپزی بسیار جذاب و محبوب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما باید آشپزخانه و رستوران خود را از هیچ چیز درست کنید ، برای خود وسایل مورد نیاز آشپزی را مانند ، اجاق گاز ، پاپ کورن درست کن ، اجاق های پیتزا ، کیک پز و بسیاری آیتم های دیگر را خریداری کرده و با استفاده از آنها غذاهای خوش مزه برای مشتریان خود درست کنید . در ابتدای این بازی شما امکانات کمی را در اختیار خواهید داشت ولی با گذشت زمان و راضی نگه داشتن مشتری های بازی می توانید برای خود پول جمع آوری کرده و آشپزخانه خود را بزرگ تر کنید ، امکانات آن را بیشتر و همینطور شعبه های رستوران خود را افزایش دهید تا پول بیشتری به جیب بزنید . از دیگر ویژگی های

بازی Cooking Sizzle: Master Chef

می توان به : دارای 800 سطح چالشی در بازی ، هزاران غذای خوشمزه برای طبخ با استفاده از صدها ماده با بهترین کیفیت ، صدها آیتم برای خرید در آشپرخانه و آنلاین بودن بازی اشاره کرد .
نام: Cooking Sizzle: Master Chef
حجم فایل: 70 مگابایت
شرکت سازنده: ONESOFT
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.25
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Cooking Sizzle: Master Chef - v1.2.25

With a wide choice of unique locations and restaurants from all over the world, you will be able to practice your skills in a variety of settings and cooking techniques. Use hundreds of delicious ingredients to cook the best quality dishes. Try all the possible kitchen appliances, from coffee makers and rice cookers to pizza ovens and popcorn makers.

لینک دانلود