تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ACDSee Photo Studio Pro 2020 v13.0.2 Build 1417 ویندوز

به روز رسانی :

1399/01/26نسخه v13.0.2 Build 1417 اضافه شد.

ACDSee Photo Studio

عکاسی خلاق، مدیریت تصاویر دیجیتال و نیازهای توزیع آماتور عملی به یک برنامه کاربردی منحصر به فرد پاسخ داده می شود: ACDSee Photo Studio Standard . طراحی شده است تا جریان گردش خود را حفظ کند و با ابزارهایی برای کمک به سازماندهی، تکمیل بهترین و الهام بخش، ACDSee یک راه حل جامع و قابل اعتماد برای جمع آوری عکس های رو به رشد است. ابزارهای بیشتر از همیشه برای کنترل رنگ، نتایج چاپ و صرفه جویی، برای ادعای کار خود به عنوان خودتان، برای بهینه سازی روش های سازمانی و خیلی بیشتر، ارزش افزوده بیشتری به این نرم افزار قابل اعتماد می دهد.

نرم افزار ACDSee Photo Studio

در رده نرم افزارهای مشاهده تصاویر در ویندوز قرار دارد که کاربر می تواند به کمک آن می توان تجربه ایی لذت بخش از کار را ایجاد کرد. این نرم افزار با دارا بودن خصوصیات منحصر به فرد خود به شما کمک می کند که به سادگی و بدون نیاز به دانش خاصی در زمینه مشاهده تصاویر در ویندوز کارهای خود را انجام دهید و از نتایج حاصله را ببینید. ACDSee Photo Studio به دلیل سادگی و کارآمدی در میان کاربران در رده محبوب ترین نرم افزار ها است. نرم افزار با توجه به حجم و کارایی جزو نرم افزار های کم حجم نسبت به بقیه نرم افزار های مشابه و کاربردی تر است. منوها و ابزارهای جامع این نرم افزار به شما در رسیدن اهدافتان کمک خواهد کرد.
نام: ACDSee Photo Studio
حجم فایل: 280 مگابایت
شرکت سازنده: ACDSee
ورژن: v13.0.2 Build 1417
نسخه: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ACDSee Photo Studio Pro 2020 v13.0.2 Build 1417 - Win

The creative photography, digital asset management, and distribution needs of the practical amateur are answered in a singular application: ACDSee Photo Studio Standard 2019. Designed to keep your workflow flowing, packed with tools to help you organize, perfect your best, and inspire, ACDSee is a solid, trusted solution for your growing photo collection. More tools than ever to control color, print outcomes, and saving, to claim your work as your own, to optimize your organizational methods, and much more, add further value to this dependable software.

لینک دانلود