تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Castle Defender Premium v1.8.3

Castle Defender Premium

یک بازی استراتژی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . به دنیای جادویی قهرمانان افسانه ای ، اورک ها ، اژدها ها و ارواح خوش آمدید . در این بازی شما باید از منطقه کوچکی از قلمرو پادشاهی در برابر حملات ارتش ارواح دفاع کنید برای دفاع کردن از قلعه اورک ها به کمک شما می آیند و ساختار های دفاعی محکمی را می سازند . برای جنگیدن با ارتش ارواح از قهرمانان افسانه ای کمک بخواهید تا در این نبرد سخت همراه شما باشند . برای دفاع از قلعه از جنگجویان شجاع به عنوان سربازان استفاده کنید.

Castle Defender Premium

یک بازی استراتژیک همراه با گیم پلی زیبا و گرافیک فوق العاده می باشد . دز قلعه ای که شما باید از آن محافظت کنید جسم مخفی وجود دارد که قهرمانان مختلفی از جمله کمانداران ، سربازان معمولی ، جادوگران ، اورک ها و غیره برای محافظت از این جسم می جنگند . هدف شما در این بازی محافظت از این جسم پنهان شده می باشد تمام تلاش خود را برای دفاع از قلعه بکنید .
نام: Castle Defender Premium
حجم فایل: 91 مگابایت
شرکت سازنده: Unimob
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Castle Defender Premium - v1.8.3

Defend your castle of royal kingdom in the best TD game - castle defense games! Defense massive waves of enemies to protect your castle in CASTLE DEFENDER: Hero Idle Defense TD - tower defense, castle defense games!

لینک دانلود