تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Advanced Task Scheduler Network v5.1 – Win

شرکت های بزرگ دارای دفاتر متعدد در نقاط مختلف جهان هستند، اما این بدان معنا نیست که هر کامپیوتر توسط یک فرد کار می کند. وظایف را می توان از یک کامپیوتر مختلف در سراسر جهان انجام داد و در یک زمان خاص برنامه ریزی کرد. Advanced Task Scheduler Network یک ابزار نرم افزاری است که برای مدیریت وظایف مشتری / سرور و مدیریت آنها از راه دور طراحی شده است نرم افزار Advanced Task Scheduler Network تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Advanced Task Scheduler Network می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir_Advanced Task Scheduler Network center

ویژگی های نرم افزار Advanced Task Scheduler Network :– سادگی کار با نرم افزار– اتصال به سرور از طریق پروتکل TCP / IP و اتصال امن SSL– سازماندهی تعداد نامحدودی از وظایف در گروه های مشخص– امکان راه اندازی خودکار سیستم از حالت هایبرنیت/استندبای قبل از شروع یک کار– چندین شورت کات برای هر کار و اجرای یک به یک تمام آن ها– طیف گسترده ای از انواع کارهای قابل برنامه ریزی– طیف گسترده ای از انواع روش های برنامه ریزی و زمانبندی– ارائه چندین نوع زمانبندی برای هر کار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی زمانبندی برای انجام خودکار وظایف در سرور و کلاینت ها– نرم افزار کاربردی زمانبندی برای انجام خودکار وظایف در سرور و کلاینت ها-انجام زمانبندی برای انجام خودکار وظایف در سرور و کلاینت ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Advanced Task Scheduler Network  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Advanced Taskنوع نرم افزار :  ابزار زمانبندی برای انجام خودکار وظایف در سرور و کلاینت هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Big companies have multiple offices in different parts of the world, but that does not mean that each computer is operated by an individual worker. Tasks can be performed from a different computer across the world and scheduled at a particular time. Advanced Task Scheduler Network is a software tool designed to handle client / server tasks and manage them remotely.

لینک دانلود