تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Aha-Soft ArtCursors v5.30 – Win

Aha-Soft ArtCursors یک ویرایشگر پیشرفته مکان نما برای ویندوز است. ArtCursors به شما امکان می دهد تا مکان نما را پیدا کنید، ایجاد، ویرایش، واردات و صادرات و مدیریت کتابخانه های مکان نما نمایید. نرم افزار Aha-Soft ArtCursors یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های  طراحی و ویرایش نشانگر ها است که توسط گروه نرم افزاری Aha-Soft طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه  طراحی و ویرایش نشانگر ها به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های  طراحی و ویرایش نشانگر ها کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Aha-Soft ArtCursors به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه  طراحی و ویرایش نشانگر ها برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Aha-Soft ArtCursors با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه  طراحی و ویرایش نشانگر ها هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Aha-Soft ArtCursors را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir_App_Aha-Soft ArtCursors center

ویژگی های نرم افزار Aha-Soft ArtCursors :– سادگی کار با نرم افزار– ایجاد و ویرایش تصاویر متحرک .gif– ایجاد و ذخیره سازی تصاویر چند لایه– کشیدن تصاویر به صورت دقیق و مدرج و پر کردن خانه های شطرنجی– تغییر و ویرایش تصاویر با سایه انداختن، تنظیم سایه درونی، میزان تاری، صافی، سیاه و سفید، رنگ آمیزی، چرخش، افکت های انعکاس و گردش و …– ایمپورت کردن مکان نما از فایل های تصویری .cur، .ani، .ico، .icpr، .wmf، .emf، .bmp، .wbmp، .jpg، .gif، .xbm، .xpm و .png– تبدیل تصاویر مکان نما به فایل های .cur، .ico، .icpr، .bmp، .jpg، .gif، .png، .xbm، .xpm، .wbmp و .rc– تبدیل نشانگرهای متحرک به تصاویر متحرک .gif و bitmap ها– استخراج نشانگر ها از برنامه های اجرایی ویندوز، کتابخانه ها و نشانگر های متحرک-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  طراحی و ویرایش نشانگر ها– نرم افزار کاربردی  طراحی و ویرایش نشانگر ها-انجام  طراحی و ویرایش نشانگر ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Aha-Soft ArtCursors  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Aha-Softنوع نرم افزار :  ابزار  طراحی و ویرایش نشانگر هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Aha-Soft ArtCursors v5.30

Aha-Soft ArtCursors is an advanced cursor editor for Windows. ArtCursors allows you to find, create, edit, import and export cursors and manage cursor libraries.

لینک دانلود