تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Bentley OpenFlows FLOOD v10.00.02.01 x64 – Win

Bentley OpenFlows FLOOD یک نرم افزار مدل سازی کامل سیل برای درک و کاهش خطرات سیلاب در مناطق شهری، رودخانه و ساحلی است. OpenFlows FLOOD با استفاده از مدل های عددی توزیع شده به طور کامل فضایی برای شبیه سازی تمام فرآیندهای هیدرولوژیکی و هیدرولیکی که در حوضه های رودخانه رخ می دهد، شامل بارش، نفوذ، رواناب سطح، جریان کانال و جریان آب های زیرزمینی است. در مناطق شهری، OpenFlows FLOOD می تواند به یک مدل تولید شده توسط SewerGEMS برای شبیه سازی جریان آب و فاضلاب متصل شود. علاوه بر این، این مدل را می توان برای شبیه سازی سیل در مناطق ساحلی به علت انفجار طوفان استفاده کرد. Bentley OpenFlows FLOOD یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Bentley است که در رده نرم افزار های مدیریت منابع آب و سیلاب ها قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت منابع آب و سیلاب ها است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت منابع آب و سیلاب ها امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Bentley OpenFlows FLOOD را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت منابع آب و سیلاب ها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Bentley OpenFlows FLOOD با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت منابع آب و سیلاب ها همراهی خواهد کرد. نرم افزار Bentley OpenFlows FLOOD تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت منابع آب و سیلاب ها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت منابع آب و سیلاب ها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Bentley OpenFlows FLOOD center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Bentley OpenFlows FLOOD :– سادگی کار با نرم افزار– مدل‌سازی عددی منابع آبی زمینی و زیرزمینی– تخمین خسارات وارد شده در صورت وقوع سیل– ارائه راه‌کارهای مؤثر در جلوگیری از پدیده سیل– شبیه‌سازی شرایط متغییر نظیر طوفانی شدن دریا– ارائه راه‌کارهای مقابله و هدایت سیل در جهت کاهش صدمات-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت منابع آب و سیلاب ها– نرم افزار کاربردی مدیریت منابع آب و سیلاب ها-انجام مدیریت منابع آب و سیلاب ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Bentley OpenFlows FLOOD  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Bentleyنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت منابع آب و سیلاب هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Bentley OpenFlows FLOOD

Bentley OpenFlows FLOOD CONNECT Edition v10.00.02.01 x64

Bentley OpenFlows FLOOD is a complete flood modeling software for understanding and mitigating flood risks in urban, riverine, and coastal areas. OpenFlows FLOOD uses fully spatially-distributed numerical models to simulate all hydrological and hydraulic processes that occur in river basins, including rainfall, infiltration, surface runoff, channel flow, and groundwater flow. In urban areas, OpenFlows FLOOD can be connected to a model generated by SewerGEMS to simulate the surface and stormwater flow. Additionally, the model can be used to simulate flooding in coastal areas due to storm surges.

لینک دانلود