دانلود نرم افزار طراحی مهندسی و تحلیل سه بعدی DeskArtes Sim Expert v11.1.0.4

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/22نسخه جدید DeskArtes Sim Expert v11.1.0.4 اضافه شد.

Expert یک نرم افزار طراحی از مجموعه نرم افزار های تولید شده توسط DeskArtes هستند که جهت طراحی و تحلیل انواع مدل های سه بعدی به کار برده می شوند . این نرم افزار  ابزاری قدرتمند برای آماده سازی مدل های سه بعدی برای برنامه های شبیه سازی و تولید است . با استفاده از این نرم افزار می توان انواع مدل های سطوح و چند وجهی های سه بعدی، تکسچر ها و STL ها را طراحی نمود . به علاوه این نرم افزار ابزاری قدرتمند در تحلیل و پردازش داده های سه بعدی نیز هست. Sim   Expert  نرم افزاری برای آماده سازی مدل های سه بعدی برای برنامه های شبیه سازی است که با ابزاری که در اختیار کاربران قرار می دهد امکان بهینه سازی و پیرایش مدل ها را برای آن ها فراهم می کند. به علاوه شما می توانید مدل ها را از سایر نرم افزار ها و برنامه ها به این برنامه وارد کرده و آن ها را بهینه سازی و عیب یابی کنید. نرم افزار با کاهش میزان تعداد مثلثات و توابع در بهبود طراحی به طراح کمک شایانی می کند و این امکان را به طراح می دهد که بتواند طراحی دقیق تری نسبت به مدل های دیگر داشته باشد . استاندارد سازی مدل ها و وارد کردن طراحی ها از نرم افزار های دیگر مانند STEP، CATIA 4/5/6، CATIA CGR، NX Unigraphics، SolidWorks، Solid Edge، Inventor از ویزگی های منحصر به فرد این برنامه است .

Header_Produkte_Deskartes-Sim-Expert.www_.download.ir_-346x250

ویزگی های نرم افزار  Deskartes Sim Expert :– دسترسی کاربران به آخرین تکنولوژی های روز برای طراحی– کاهش هزینه های تولید به همراه افزایش سرعت کار– کیفیت و دقت بالا در طراحی و تحلیل مدل ها– بهینه سازی انواع مدل های سه بعدی– امکان استفاده از مدل های طراحی شده در سایر برنامه ها– ساخت متون سه بعدی با جلوه ها و افکت های ویژه– بهبود هوشمند طراحی ها-امکان وارد کردن طراحی از برنامه های دیگر-سهولت در طراحی و دقت بالامشخصات نرم افزار Deskartes Sim Expert: نام نرم افزار  : Deskartes Sim Expertپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :  Deskartesنوع نرم افزار : طراحی فنی و مهندسینوع فایل : EXE 

Deskartes Sim Expert

DeskArtes Sim Expert v11.1.0.4

Sim Expert is a dedicated tool for preparing 3D models for Simulation applications with triangle count reduction and triangle aspect ratio improvement functions. DeskArtes Expert Series STL model repair technology is fully available with Sim Expert to prepare faceted models for accurate simulation.

لینک دانلود