تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DFSee v16.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/02نسخه جدید DFSee v16.0 اضافه شد.

هنگامی که بحث از بازیابی و پشتیبانی اطلاعات به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار DFSee اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه بازیابی و پشتیبانی اطلاعات است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به بازیابی و پشتیبانی اطلاعات به خوبی نرم افزار DFSee را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های بازیابی و پشتیبانی اطلاعات است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های بازیابی و پشتیبانی اطلاعات افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Jan van Systems سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه بازیابی و پشتیبانی اطلاعات دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای بازیابی و پشتیبانی اطلاعات هستید نرم افزار DFSee یکی دیگر از محصولات Jan van Systems  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه بازیابی و پشتیبانی اطلاعات بر آورده سازید. نرم افزار DFSee تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بازیابی و پشتیبانی اطلاعات برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه بازیابی و پشتیبانی اطلاعات و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

DFSee center - Screenshot-www.download.ir

ویژگی های نرم افزار DFSee :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بازیابی و پشتیبانی اطلاعات– کاربردی در امر بازیابی و پشتیبانی اطلاعات-انجام بازیابی و پشتیبانی اطلاعات با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار DFSee  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Jan vanنوع نرم افزار :  ابزار بازیابی و پشتیبانی اطلاعاتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DFSee

DFSee v16.0

Multiplatform Swiss army knife to examine disks in great detail and fix problems with partition definitions and file systems. Create an exact clone or a compressed imagefile from your whole disk or a single partition. BROWSE through directories, and view or copy/recover files directly from the browser. DFSee is a generic disk, partition and filesystem utility for maintenance and data-recovery. It supports partition-tables (FDISK, LVM) and filesystems like (V)FAT, FAT-32, EFAT, HPFS, NTFS, JFS, EXT2/3/4, HFS+, and some functionality for ReiserFS, XFS, SWAP and GRUB.
لینک دانلود