تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Dictionary .NET 9.6.7009 – Win

Dictionary .NET  برنامه ای قوی، کارآمد، آسان و هوشمند با ترجمه‌ی بیش از 80 زبان زنده‌ی دنیا و نیز فارسی با استفاده از خدمات گوگل، ادغام فرهنگ لغت گوگل ، ترجمه، جستجو، پیشنهاد و کلمات اختصاری است و نیز دارای یک امکان ویژه و آن هم این است که دانشنامه ویکیپدیا بدون نصب نیز در این برنامه مفید در دسترس است.  ابزارهای مترجم چند زبانه ویندوز امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مترجم چند زبانه ویندوز افزوده می شود. نرم افزار Dictionary .NET تمامی نیازهای شما را در امر مترجم چند زبانه ویندوز برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Dictionary .NET می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مترجم چند زبانه ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مترجم چند زبانه ویندوز کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Dictionary .NET را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Dictionary .NET center

ویژگی های نرم افزار Dictionary .NET :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از زبان های مختلف– امکان ترجمه متن با کلید های میانبر– ترجمه صفحات وب– ترجمه کامل متن– ترجمه اسناد-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مترجم چند زبانه ویندوز– نرم افزار کاربردی مترجم چند زبانه ویندوز-انجام مترجم چند زبانه ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Dictionary .NET  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Dictionary .NETنوع نرم افزار :  ابزار مترجم چند زبانه ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Dictionary .NET

Dictionary .NET 9.6.7009

Dictionary .NET is a powerful, efficient, easy and smart application with translation of more than 80 languages in the world and also Persian using Google services, integrates Google dictionary, translation, search, suggestion and acronyms, and also has a special possibility. It's also that Wikipedia Encyclopedia without installs is also available in this useful app.

لینک دانلود