دانلود نرم افزار DS CADAM Drafting V5-6R2018 SP2 x86 – Win

علاقه مندان به طراحی دو بعدی صنعتی به خوبی نرم افزار DS CADAM Drafting را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی دو بعدی صنعتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی دو بعدی صنعتی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Dassault Systèmes سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی دو بعدی صنعتی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی دو بعدی صنعتی هستید نرم افزار DS CADAM Drafting یکی دیگر از محصولات Dassault Systèmes  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی دو بعدی صنعتی بر آورده سازید. نرم افزار DS CADAM Drafting با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی دو بعدی صنعتی همراهی خواهد کرد. نرم افزار DS CADAM Drafting تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی دو بعدی صنعتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی دو بعدی صنعتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

به منظور نصب صحیح و بدون مشکل، کاربران گرامی توجه داشته باشند که حتما تمامی مراحل نصب را به صورت ذکر شده در قسمت راهنمای نصب انجام دهند.

DS CADAM Drafting center

ویژگی های نرم افزار DS CADAM Drafting :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی دو بعدی صنعتی– کاربردی در امر طراحی دو بعدی صنعتی-انجام طراحی دو بعدی صنعتی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار DS CADAM Drafting  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Dassault Systèmesنوع نرم افزار :  ابزار طراحی دو بعدی صنعتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DS CADAM Drafting

لینک دانلود