تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار eSupport UndeletePlus v3.0.19.329 – win

eSupport UndeletePlus، این نرم افزار یک راه حل سریع و موثر برای بازگرداندن فایل های پاک شده یا از دست رفته است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل هایی را که از Recycle Bin خالی شده اند، فایل های دائمی پاک شده در ویندوز با استفاده از کلیدهای Shift + Delete که منجر به پاک شدن دائمی فایل ها از روی سیستم شما می شوند و فایل هایی که از داخل Command Prompt حذف شده اند، بازیابی کنید. همچنین این نرم افزار با ارائه ابزارهایی سبب می شود تا کار بازگرداندن اطلاعات شما با سرعت بیشتری انجام شود. لازم به ذکر است که این نرم افزار کاربردی می تواند فایل های حذف شده از درایوهای هارد، درایو USB Thumb، کارت های رسانه دوربین، فلاپی دیسک و سایر دستگاه های ذخیره سازی را بازیابی کند.

eSupport.UndeletePlus.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار eSupport UndeletePlus v3.0.19.329:

اسناد، عکس، ویدیو، موسیقی و ایمیل را به راحتی بازیابی کنیدفایل ها را سریعا بازیابی کنیدبازیابی از درایوهای هارد، درایو USB Thumb، کارت های رسانه دوربین، فلاپی دیسک

رابط کاربری ساده ای دارد

و …

مشخصات نرم افزار eSupport UndeletePlus v3.0.19.329:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : بازیابی اطلاعاتنوع فایل : EXE

eSupport UndeletePlus v3.0.19.329 - win

eSupport UndeletePlus a quick and effective way to restore deleted or lost files. It can also recover files that have been emptied from the Recycle Bin, permanently deleted files within Windows using the Shift + Delete, and files that have been deleted from within a Command Prompt.

لینک دانلود