تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Firemin v6.2.3.5060 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/4نسخه جدید Firemin v6.2.3.5060 اضافه شد.

Firemin نرم افزار Firemin بهترین نرم افزار در زمینه کاهش استفاده مرورگر از حافظه سیستم می باشد. مرورگرهای اینترنتی که از جمله آن ها میتوان به firefox اشاره کرد، جهت جستجو و ارائه نتایج حاصله برای کاربران مقدار بسیار بالایی از حجم سیستم را مشغول می کنند. این امر باعث کاهش کارآیی سیستم در کنار اشغال بیش از حد حافظه را به همراه خواهد داشت. برای کاهش میزان حافظه به کار رفته و آزاد سازی آن و در نهایت افزایش کارآیی سیستم از نرم افزار های بهینه ساز حافظه استفاده می شود که نرم افزار firemin بهترین نرم افزار بهینه سازی حافظه برای سیستم هایی که توسط مرورگر Firemin کارمی کنند می باشد.

سایرمشخصات : در مرورگرها هرچه زمان باز بودن بیشتر می شود میزان حجم اشغال شده نیز با نسبتی برابر بیشتر می شود که باعث ایجاد اختلال در کارایی سیستم می شود. ویندوزها با انجام عملیاتی ویژه در مصرف داده ها و استفاده از حجم صرفه جویی می کنند ولی میزان حجم آزاد شده کم بوده و فضای بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد که گرم شدن سیستم و کند شدن را به دنبال خواهد داشت که مشکلی اساسی برای کاربران می باشد. نرم افزار firemin با استفاده از روشی متفاوت به صرفه جویی در حجم مصرف شده می پردازد که در مقایسه با خود ویندوز حجم بسیار بیشتری آزاد خواهد شد. این نرم افزار فقط بر روی مرورگر firefox تمرکز کرده و حافظه را مدیریت می کند که از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار firemin به شمار می آید. نرم افزار را نصب کرده و با شناساندن مرورگر در قسمت تنظیمات مشخص شده از firemin استفاده نمایید.

firemin.center

ویژگی های نرم افزار Firemin :– رابط کاربری ساده و آسان میان کاربر و نرم افزار– مدیریت مستقیم مرورگر firefox– کاهش مصرف رم به صورت چشم گیر– سهولت انجام تنظیمات بر روی مرورگر برای اجرا روی نرم افزار– جلوگیری از کاهش سرعت سیستم

Firemin

لینک دانلود