تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French

نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French یکی دیگر از نرم افزارهای خودآموز فرانسه است که می توانید بجای معلم آن را بکار گیرید . این نرم افزار شامل 150 جلسه درس (بصورت فیلم ویدئویی) است و در 5 سطح مبتدی تا پیشرفته طبقه بندی شده است . این نرم افزار شما را گام به گام در یادگیری زبان کمک می کند و با توضیح دادن به شما نحوه ی یاد گیری را به طور پیشرفته آموزش می دهد و مانند سایر نرم افزار های دیگر که از طریق وصل کردن تصاویر به نوشته که روش آموزشی برای کودکان است، استفاده نمی کند . چون که یادگیری زبان منوط به فهم زبان می باشد، نرم افزار Fluenz French با ارائه متن ، داستان و حکایات به فهم شما در زبان بسیار کمک می کند . تعداد بسیاری از منتقدان و اساتید فن ، سری نرم افزارهای آموزشی Fluenz را فوق العاده موثرتر و بهتر از برنامه های مشابه مثل (RosettaStone) می دانند . این سری نرم افزار ها شامل زبان های : فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی،ایتالیایی،آلمانی و ماندارین می باشد . تکنولوژی این امکان را به وجود آورده است که در عرصه آموزش انقلاب بوجود آورد و سری نرم افزار های آموزشی Fluenz با استفاده از نوین ترین و به روز ترین تکنولوژی تلاش می کند که تجربه داشتن معلم خصوصی را به کامپیوتر شما بیاورد . این برنامه با داشتن معلمی خصوصی نه تنها راهنمایی و توضیحاتی را که شما برای یادگیری زبان فرانسه احتیاج دارید برایتان فراهم می کند، بلکه سعی می کند تا دلایل دوست داشتن زبان فرانسه را در طول آموزش به شما یاد آوری کند .

این برنامه شامل 150 فیلم آموزشی زبان فرانسه می باشد که زمان تقریبی هر جلسه 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد . Fluenz French جامع ترین نرم افزار یادگیری مفهومی زبان می باشد . این نرم افزار پس از پایان هر درس از کاربران امتحان تستی ، کتبی و صوتی می گیرد . نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها تجربه داشتن معلم خصوصی زبان فرانسه را برای شما محیا می کند و با توضیحات ساده و قراردادن شما در متون و دیالوگ های پرمفهوم و پرکاربرد جهان واقعی به یادگیری شما بسیار کمک می کند. امیدواریم که از دانلود این بسته ی آموزشی پر کاربرد لذت ببرید .

 

ویژگی های نرم افزار Fluenz French :

– دارای بیش از 300 ساعت فیلم آموزشی زبان فرانسه

– زبان : انگلیسی

– محیط اجرا : ویندوز 8 ، ویندوز 7 و ویندوز XP

– برای اجرا، نیازمند Flash Player است

– آموزش زبان محاوره

– آموزش از کلمات ساده و آسان

– افزایش مهارت های خواندن زبان خارجی

– استفاده بسیار راحت (معلم/دانشجو)

– قابلیت تشخیص صوت پیشرفته

و ….

 تصویری از محیط نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French :

دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French

بنابر نظر سنجی که مجله ی Calico درباره ی موثر بودن روش های تدریس نرم افزارهای Fluenz و Rosetta Stone در بین کاربران این دو نرم افزار انجام داد . نتایج جالبی بدست آمد . کاربران هر دو نرم افزار به نرم افزار Fluenz از 5 نمره تقریبا 4.5 نمره دادند که تعجب همگان را بر انگیخت . در زیر می توانید نتیجه ی این نظر سنجی را مشاهده نمایید :

دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French

دانلود نرم افزار Fluenz French آموزش زبان فرانسه با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
4 دی وی دی + 1 دی وی دی ناین
40 هزار تومان
خرید نرم افزار Fluenz French
خرید
لینک دانلود