تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GeoStru Liquiter v2019.20.4.780 – Win

GeoStru Liquiter یک نرم افزار برای تجزیه و تحلیل و محاسبه فرایندهای مایع سازی خاک در میان بهترین و کامل ترین آزمایشات در جهان است. نرم افزار Liquiter برای تجزیه و تحلیل مایع سازی خاك طراحی شده و از طیف گسترده ای از آزمایشات مزرعه پشتیبانی می کند. نتایج تجزیه و تحلیل ارائه شده عبارتند از: عامل ایمنی در برابر شاخص پتانسيل روان سازي / روان سازي، تحرک سیسیل رس، روانکاری شن و ماسه، CSR، CSR متغیر با عمق از نتایج شکست، بازسازی مجدد، گسترش جانبی و مقاومت باقی مانده. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  GeoStru Liquiter یک نرم افزار در گروه  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار GeoStru Liquiter به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک است. از ویژگی های مهم نرم افزار GeoStru Liquiter می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir GeoStru Liquiter cover

ویژگی های نرم افزار GeoStru Liquiter :– سادگی کار با نرم افزار– انجام تست‌های SPT ،Vs ،CPT ،CPTE ،CPTU و ترسیم منحنی طبقه‎بندی– دارای گواهینامه‌های EN 1997-2 یوروcode 7 ،EN 1998-1 یوروcode 8 و غیره– تعیین فاکتور‌های اندازه‌گیری بزرگی (MSF) با متدهای Seed ،Idriss ،Andrus و Stokoe– فاکتور‌ کاهش فشار (Kσ) با متد NCEER (Youd, 1997)– دارای قابلیت اصلاح آزمون SPT– تعیین فاکتور‌ محاسبه مصونیت از روان‌گرایی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک– نرم افزار کاربردی  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک-انجام  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاک با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GeoStru Liquiter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GeoStruنوع نرم افزار :  ابزار  تجزیه و تحلیل روان‌گرایی خاکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GeoStru Liquiter v2019.20.4.780

GeoStru Liquiter is a software for the analysis and calculation of soil liquefaction processes among the most complete and tested in the world. Liquiter software is designed for soil liquefaction analysis and supports a wide variety of field tests. The results of the analysis are presented as: Factor of Safety against Liquefaction / Liquefaction Potential Index, Cyclic mobility of clay, Liquefaction of sand and clay, CSR, variable CSR with depth from SHAKE results, Reconsolidation Settlement, Lateral Spreading and Residual Strength.

لینک دانلود