تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GeoStru MP v2018.16.2.9041 – Win

GeoStru MP برای محاسبه ظرفیت تحمل زمین لایه ای از یک شمع یا قطر میله ای (Screw-piles) در هر نوع توزیع (لحظه، نیروی عادی، برش) در نظر گرفته شده است. محاسبات سازه ای ابعاد فولاد های طولی، فاصله و اندازه حلقه ها نیز انجام شده است. ویژگی های ژئومورفیکس پیلینگ و عناصر متصل به آن (بارها، موقعیت های آزمون صدایی / خسته کننده و استرس لرزه ای) همراه با پارامترهای ژئوتکنیکی زمین ممکن است وارد شدن و تغییر در صفحه کار با فعال کردن توابع موجود یا در منو های کشویی، نوار ابزارهای متحرک و یا از طریق کلید های داغ  استفاده کنید. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون GeoStru MP سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها هستید نرم افزار GeoStru MP یکی دیگر از محصولات GeoStru MP  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها بر آورده سازید. نرم افزار GeoStru MP با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها همراهی خواهد کرد. نرم افزار GeoStru MP تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir GeoStru MP center

ویژگی های نرم افزار GeoStru MP :– سادگی کار با نرم افزار– انجام محاسبات روی بار متمرکز بر اساس Berezantzev و Hansen و Janbu و Vesic و Terzaghi– انجام محاسبات روی بار جانبی بر اساس Tomlinson– محاسبه ظرفیت مقاومت افقی– امکان وارد‌ کردن لایه آبدار در محاسبات– انجام محاسبات طولانی مدت و کوتاه مدت– محاسبه شمع‌های پیچی– انجام محاسبات روی ضریب واکنش افقی بر اساس Chiarugi-Maia-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها– نرم افزار کاربردی محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها-انجام محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GeoStru MP  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GeoStru MPنوع نرم افزار :  ابزار محاسبه میزان مقاومت شمع‌ها و ریزشمع‌هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GeoStru MP

GeoStru MP v2018.16.2.9041

GeoStru MP is intended for calculation of the bearing capacity of the foundation terrain of a pile or micropile (Screw-piles) bearing loads in whatever distribution (moment, normal force, shear). Structural calculation yielding dimensions of longitudinal steel struts, interval and size of rings is also performed.Geometric characteristics of the paling and the elements connected thereto (loads, location of trial sounding/boring and seismic stress) together with the geotechnic parameters of the terrain may be entered and altered within the worksheet activating the available functions either in the drop down menus, relocatable toolbars or through hot keys.

لینک دانلود