تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Hexagon PPM CADWorx 2019

نرم افزار Cadworx مناسب تجزیه و تحلیل لوله و مخازن است . این نرم افزار شامل ابزارهای مختلفی برای طراحی و ساخت سازه های مهندسی از جمله نمودارهای فرآیند دقیق، سطح های پیشرفته اتوماتیک سازی و …. می شود که به تازگی نسخه 2019 آن توسط کمپانی قدرتمند Intergraph Process, Power & Marine برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات سازه ها و طرح های مهندسان با یکدیگر، اشاره کرد . پردازش سریع نرم افزار Hexagon CADWorx و رابط کاربری آن، به مهندسان کمک می کند تا با دقت بیشتر و سریع تر پروژه های خود را کامل کنند . با استفاده از این نرم افزار می توانید خطوط لوله، تجهیزات، سیستم تهویه و … را طراحی کنید . سه بعدی سازی مدل ها یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار می باشد که مهندسین نیز به آن توجه زیادی دارند . شما می توانید با استفاده از سیستم سه بعدی سازی مبدل های حرارتی، مخزن ها، پمپ ها و … را در این نرم افزار طراحی کنید . هدف Hexagon بهبود نرم افزار و قابلیت های آن می باشد تا مهندسان بتوانند بهتر و سریع تر پروژه های ساده و پیچیده را شبیه سازی و بررسی کنند . نرم افزار Hexagon CADWorx با نرم افزار AutoCAD 2016 و نسخه های جدیدتر آن سازگاری دارد .

* برای اجرا به نرم افزار های Adobe PDF reader، SPLM 2012 و Autocad نیاز دارید *

Hexagon CADWorx - Screen

 ویژگی نرم افزار Hexagon CADWorx 2019 :– تجزیه و تحلیل مخازن تحت فشار، پوسته ها و مبدلهای لوله و …– ساخت تجهیزات فولادی، تجهیزات ساختمانی، مخزن ها، سیستم تهویه، تاسیسات صنعتی و …– طراحی و تجزیه و تحلیل مخازن ذخیره سازی– تجزیه و تحلیل لوله و مخازن های به کار رفته– استفاده از ابزارهای تخصصی– تجزیه و تحلیل تنش لوله– سازگاری با نرم افزار اتوکد نسخه 2016 و جدیدتر

Hexagon PPM CADWorx 2019

With CADWorx® & Analysis Solutions, Hexagon PPM is serving a completely different group within the plant design world. These solutions are aimed for small- and medium-sized engineering companies executing less complex projects, such as revamps, turnarounds, and extensions of existing plants – the so-called brownfield projects. In addition to EPCs, CADWorx & Analysis Solutions help owner operators executing small maintenance-related projects, as well as companies that build package units, skid-mounted installations, or equipment builders such as vessels, pumps, and compressors.

لینک دانلود