تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Poly Tank 2: Battle Sandbox v1.4.6a

Poly Tank 2: Battle Sandbox

یک بازی اندروید آرکید و اکشن که برای کاربران دستگاه های اندروید ارائه شده است . در این بازی شما می توانید کنترل یک تانک جنگی را بر عهده بگیرید و با دشمنان واقعی در سراسر جهان مبارزه کنید . در این بازی بیش از 80 مدل تانک جنگی وجود دارد که شما می توانید به سلیقه خود هر کدام که علاقه دارید را انتخاب کنید و به سمت میدان نبرد حرکت کنید . تانک ها از مدل های جنگ جهانی دوم و مدرن تشکیل می شوند . با به روز رسانی تانک ها حداقل دو ویژگی مشخص آن ها بهبود می بخشد . در این بازی شما در یک نبرد تمام عیار با تمام نیروهای جنگی از جمله جنگنده ها ، هلی کوپتر ها ، پیاده نظام ها تانک ها و توپخانه ها شرکت می کنید . ماشین جنگی خود را با تجهیزات مختلف ، زره و اسلحه ارتقا دهید و خودتان را برای جنگ آماده کنید .

Poly Tank 2: Battle Sandbox

یک بازی اکشن تک نفره و گروهی آنلاین می باشد . در این بازی شما می توانید تجربه یک جنگ تمام عیار با گرافیک سه بعدی فوق العاده کسب کنید . دوستان خود را به بازی دعوت کنید و یک تیم تشکیل دهید و با دشمنان واقعی در سراسر جهان مبارزه کنید . دشمنان خود را دست کم نگیرید این یک جنگ مرگبار است و جایی برای اشتباه وجود ندارد .  
نام: Poly Tank 2: Battle Sandbox
حجم فایل: 134 مگابایت
شرکت سازنده: HV Infinity
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.6a
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید-اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Poly Tank 2: Battle Sandbox - v1.4.6a

Poly Tank 2 is the single-player and only multiplayer war game on mobile where you can fight against the world in tanks, IFVs and Artillery in both multiplayer and offline mode. You will live in the dream of the commander of an armored division, storm on the harsh battlefields and feel the victory.

لینک دانلود