تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ImageMotion for Photoshop v1.3 – Win

شرکت ImageMotion سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های شبیه ساز متحرک در Photoshop است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های شبیه ساز متحرک در Photoshop امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ImageMotion for Photoshop را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه ساز متحرک در Photoshop است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. ImageMotion ابزار جامع فتوشاپ برای اضافه کردن انیمیشن به تصاویر شما می باشد. با میلیون ها نفر که میلیاردها تصویر می گیرند، چه کاری می توانید انجام دهید تا عکس هایتان جدا شوند؟ برای عکسبرداری فقط برای گرفتن عکس قضاوت نکنید، از تصاویر خود گرفته شود. یک پلاگین جدید برای فتوشاپ انیمیشن که به سرعت و به آسانی می تواند یک تمدید خلاقیت شما باشد. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های شبیه ساز متحرک در Photoshop افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون ImageMotion سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه شبیه ساز متحرک در Photoshop دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای شبیه ساز متحرک در Photoshop هستید نرم افزار ImageMotion for Photoshop یکی دیگر از محصولات ImageMotion  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه ساز متحرک در Photoshop بر آورده سازید. نرم افزار ImageMotion for Photoshop با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه ساز متحرک در Photoshop همراهی خواهد کرد. نرم افزار ImageMotion for Photoshop تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه ساز متحرک در Photoshop برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه ساز متحرک در Photoshop و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App ImageMotion center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار ImageMotion for Photoshop :– سادگی کار با نرم افزار– امکان متحرک‌سازی تمام لایه‌ها– دریافت خروجی به صورت تصاویر متحرک GIF، ویدئو یا تصاویر متوالی فتوشاپ– بدون وجود محدودیت در اندازه رزولوشن و نسبت ابعاد– افکت های لرزش و گرد و غبار، زوم، انطباق، 2.5 بعدی و …– ساخت آسان و سریع تصاویر متحرک– مجموعه ای از ویدئو های آموزشی جامع-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه ساز متحرک در Photoshop– نرم افزار کاربردی شبیه ساز متحرک در Photoshop-انجام شبیه ساز متحرک در Photoshop با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ImageMotion for Photoshop  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ImageMotionنوع نرم افزار :  ابزار شبیه ساز متحرک در Photoshopنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ImageMotion for Photoshop

ImageMotion for Photoshop v1.3

ImageMotion is A comprehensive Photoshop design tools for adding animation to your images. With millions of people taking billions of pictures, what can you do to make your images stand apart? Don’t settle for just taking pictures, be taken by your pictures. A new plugin for Photoshop Animation which will quickly and easily become an extension of your creativity.

لینک دانلود