تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MediaChance UltraSnap PRO v4.6 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/16نسخه جدید MediaChance UltraSnap PRO v4.6 اضافه شد.

UltraSnap PRO یک پردازنده گرافیکی کلیپ بورد ویندوز و یک برنامه ضبط صفحه نمایش نرم و صاف با ویرایشگر WYSIWYG کامل است. شما دیگر نیازی به باز کردن نرم افزار ویرایش تصویر خود برای اضافه کردن زیرنویس ها یا حاشیه نویسی، مکان نما، فلش یا ترکیب چندین عکس یا عکس روی صفحه در یک تصویر ندارید. در واقع UltraSnap PRO نتایج بهتر و آسان تر از برنامه ویرایش تصویر شما را تولید می کند. UltraSnap PRO، پردازنده کلیپ بورد گرافیکی ما و ضبط صفحه نمایش، دارای ویرایشگر کامل WYSIWYG غیر مخرب است، با چندین anti-aliasing برای خروجی کامل، با اثرات بسیاری مانند سایه، bevels، اشیاء و بیشتر. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف تصویر برداری از صفحه نمایش و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور تصویر برداری از صفحه نمایش در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه تصویر برداری از صفحه نمایش برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  MediaChance UltraSnap یک نرم افزار در گروه تصویر برداری از صفحه نمایش است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار MediaChance UltraSnap به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد تصویر برداری از صفحه نمایش است. از ویژگی های مهم نرم افزار MediaChance UltraSnap می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir App MediaChance UltraSnap PRO center

ویژگی های نرم افزار MediaChance UltraSnap :– سادگی کار با نرم افزار– استایل های برداری، خطوط باریک و ظریف، شکستن و ترکیب مسیر و …– افزودن افکت به صورت خودکار  بر روی چندین پروژه– جلوگیری از اتلاف وقت کاربر– اجرای همزمان چندین پروژه– انتقال تصاویر از این نرم افزار به محیط ایمیل بدون نیاز به ذخیره ی فایل بر روی دیسک– ابزاری مناسب در جهت ساخت عنوان برای صفحات وب یا بلاگ ها– پرینت گرفتن از فایل با انتخاب سایز دلخواه– قابلیت ساخت عکس های ترکیبی از طریق گزینه ی ویرایش-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تصویر برداری از صفحه نمایش– نرم افزار کاربردی تصویر برداری از صفحه نمایش-انجام تصویر برداری از صفحه نمایش با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار MediaChance UltraSnap  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   MediaChanceنوع نرم افزار :  ابزار تصویر برداری از صفحه نمایشنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

MediaChance UltraSnap

MediaChance UltraSnap PRO v4.6

UltraSnap PRO is a windows clipboard graphic processor and a slick screen capture program with a complete WYSIWYG editor. You no longer have to open your image editing software to add captions or annotations, cursors, arrows or combine multiple images or screen shots into one image. In fact UltraSnap PRO often produces better and easier results than your image editing program. UltraSnap PRO, our graphic clipboard processor and a screen capture, has full non-destructive WYSIWYG editor, with multiple anti-aliasing for perfect output, with many effects like shadows, bevels, objects and more.

لینک دانلود