تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید One Finger Death Punch 2 v1.2.3

One Finger Death Punch 2

نسخه دوم از سری بازی مشت مرگبار بسیار محبوب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است و در این نسخه شما با هزاران مرحله جدید رو به رو خواهید شد . در این بازی بسیار پویا و فعال شما باید با هزاران دشمن مختلف که به سمت شما سرازیر خواهند شد جنگیده و تمامی آنها را نابود کنید . شما می توانید برای این کار از مشت خود یا آیتم هایی از سلاح های سرد قدرتمند در بازی استفاده کنید . شما می توانید از دو حرکت مختلف مشت و ضربه پا استفاده کنید و با استفاده از همین دو ضربه حرکات ترکیبی بیشتری را بسازید و لذت ببرید . در این نسخه بازی 26 مهارت جدید بسیار جذاب در بازی باز شده است که شما می توانید در طول بازی و ارتقاء قدرت های خود آنها را فرا گیرید . گرافیک

بازی One Finger Death Punch 2

بسیار بهبود یافته و با کیفیت تر شده است که صحنه های اکشن بازی بسیار جذاب تر به نمایش گذاشته خواهد شد . در بازی بیش از 1000 انمیشن مختلف وجود دارد که داستان های بازی را روایت خواهند کرد و بیش از 400 مرحله مختلف و چالشی برای بازکنان طراحی شده است که ساعت های بسیاری آنها را سرگرم بازی خواهد کرد . اگر شما از نسخه اول این بازی لذت برده اید یا به دنیال یک بازی مبارزه ای پویا هستید حتما این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: One Finger Death Punch 2
حجم فایل: 380+37 مگابایت
شرکت سازنده: Doublethink Games
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.2.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - مبارزه ای
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

One Finger Death Punch 2 - v1.2.3 + Data

As a sequel of One Finger Death Punch, players will find the classic two-button mechanic as in the origion One Finger Death Punch. During the past 5 years, Silver Dollar Games, the development studio, has been working hard to improve the game mechanics in order to bring more surprise for players worldwide.

لینک دانلود