دانلود Microsoft Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid v17.02.202

به روز رسانی :

1399/12/03 نسخه Microsoft Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid v17.02.202 اضافه شد.

Microsoft Visual C ++

(اغلب به صورت MSVC یا VC ++ به اختصار) یک محصول توسعه یکپارچه (IDE) از مایکروسافت برای زبان های برنامه نویسی C، C ++ و C ++ / CLI است. این ابزار ابزار برای توسعه و اشکال زدایی C ++ کد، به خصوص کد نوشته شده برای ویندوز مایکروسافت API، API DirectX و مایکروسافت دات نت است. بسیاری از برنامه های کاربردی نیاز به پیکربندی مجدد ویژوال C++ به درستی کار می کنند. این بسته ها اغلب به طور مستقل از برنامه ها نصب می شوند و اجازه می دهند برنامه های متعددی از بسته استفاده کنند و تنها نیاز به نصب آن یک بار باشد. این بسته های توزیع مجدد و برنامه زمانبندی ویژوال سی + + بیشتر برای کتابخانه های استاندارد که بسیاری از برنامه های کاربردی استفاده می کنند نصب شده است. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کار کردن با مجموعه کتابخانه های C++ هستید، بی شک نام شرکت Microsoft را شنیده اید این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مجموعه کتابخانه های C++ است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه

مجموعه کتابخانه های C++

داده است. نرم افزار Microsoft Visual C++ Redistributable یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مجموعه کتابخانه های C++ بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مجموعه کتابخانه های C++ روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Microsoft Visual C++ Redistributable یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مجموعه کتابخانه های C++ است  که محصول شرکت Microsoft بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مجموعه کتابخانه های C++ است. همچنین با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مجموعه کتابخانه های C++ به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. علاوه بر این تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی این نرم افزار می توان به سادگی کار ، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دایمی و لینک مستقیم دانلود کنید.
نام: Microsoft Visual C++
حجم فایل: 42.4 مگابایت
شرکت سازنده: Microsoft
ورژن: v17.02.202
آپدیت: February 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Microsoft Visual C++ 2005-2019 Redistributable Package Hybrid v17.02.202

it is a package to install runtime components of Visual C++.This package installs runtime components of Visual C++ Libraries required to run applications developed with Visual C++ on a computer that does not have Visual C++ installed. It can be removed from “Add or Remove Programs”. Prior to installation, assembly, first remove all installed on your system, Microsoft Visual C + +, after install the assembly. In this assembly, all the official 64-bit versions of Microsoft Visual C + + 2005-2008-2010-2012-2013-2019 Redistributable Package are present.

لینک دانلود