تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NI LabVIEW NXG v3.0.0 Final x64 – Win

LabVIEW NXG به شما توانایی پیکربندی، خودکار سازی و تجسم نتایج آزمون خود را، همه در یک ابزار واحد را میدهد. شما می توانید زمان خود را به اندازه گیری با شناسایی خودکار راننده ابزار برای هزاران ابزار کاهش دهید، و سپس به سرعت سیستم خود را با یک روش طراحی کشیدن و رها سازی یکپارچه سفارشی کنید. نتایج خود را از هر نقطه از طریق ایجاد رابط کاربری مبتنی بر وب، که می تواند به هر مرورگر وب – رایانه، رایانه لوحی یا تلفن – بدون هیچ افزایشی یا نصب کننده، مستقر شود. شرکت NI LabVIEW سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار NI LabVIEW NXG را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون NI LabVIEW سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری هستید نرم افزار NI LabVIEW NXG یکی دیگر از محصولات NI LabVIEW  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری بر آورده سازید. نرم افزار NI LabVIEW NXG با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری همراهی خواهد کرد. نرم افزار NI LabVIEW NXG تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_NI LabVIEW NXG center

ویژگی های نرم افزار NI LabVIEW NXG :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی سفارشی الگوریتم‌های کنترل– توانایی خواندن اسکریپت‌های پایتون– پیاده‌سازی انتقال پرسرعت «برچسب‌ها» بین میزبان و اف‌پی‌جی‌ای– گسترش کد اف‌پی‌جی‌ای برای سیستم‌های تست– اجرا و کنترل دینامیک VI– دسترسی به نرم افزار از طریق خط فرمان– امکان تست جامع با بهره‌گیری از افزونه NI Alliance Partner– قابلیت عیب‌یابی در WebVI های گسترش‌یافته– ساخت رابط کاربری در ویرایش‌گر تحت مرورگر– مدیریت داده‌ها از طریق API– پشتیبانی از سیستم‌های PXI اجرا شده با NI Linux Real-Time– پشتیبانی از تجهیزات RF– پشتیبانی از نسل پنجم سیستم‌های رادیویی (5G)– طراحی مفهومی برای کاربردهای نسل پنجم MIMO و 802.11 و LTE– برنامه‌نویسی اف‌پی‌جی‌ای‌ها بدون تخصص در HDL به واسطه ابزار سنتز سطح بالا-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری– نرم افزار کاربردی مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری-انجام مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار NI LabVIEW NXG  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   NI LabVIEWنوع نرم افزار :  ابزار مهندسی اخذ، پردازش و مصورسازی داده‌های اندازه‌گیرینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NI LabVIEW NXG v3.0.0 Final x64

LabVIEW NXG gives you the ability to configure, automate, and visualize your test results, all within a single tool. You can reduce your time to measurement with automatic instrument driver identification for thousands of instruments, and then rapidly customize your system with an integrated drag-and-drop design approach. View your results from anywhere by building web-based user interfaces that can be deployed to any web browser–PC, tablet, or phone–with no plugins or installers.

لینک دانلود