دانلود نرم افزار Origin v10.5.34.21025

به روز رسانی :

1398/06/31 نسخه v10.5.47.29954 اضافه شد.

Origin یک نرم افزار بسیار عالی برای اجرای بازی های مختلف و جدید و ایجاد یک شبکه اجتماعی در حین بازی است . به این صورت که شما می توانید در هنگام بازی با دوستان و افرادی که در بازی هستند چت و گفتگو کنید و بازی را جلو ببرید . Origin در بازیهای جدید بسیار پر کابرد است . نرم افزار Origin به شما اجازه می دهد تا به طور مستقیم و در هر زمانی بتوانید بازی های EA Games را خریداری کنید و یا در هر زمان حتی در میان بازی مرورگر خود را باز کنید و درباره بازی خود اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید و یا با ساختن پروفایل اختصاصی خود میتوانید library مخصوص خود را ایجاد کنید و به دوستان خود اجازه دهید تا از آن دیدن کنند . نرم افزار Origin به شما امکان آن را می دهد که به طور مستقیم بازی ها را بر روی سیستم خود دانلود کرده و به آسانی آن را نصب کنید .

ویژگی های نرم افزار Origin :– چت کردن و صحبت کردن با دیگران در هنگام بازی– ذخیره سازی بازی ها در تکنولوژی ابری– قابل اجرا بر روی تمام نسخه های ویندوز– اجرای بازی بدون دیسک– ارسال تصاویر برای دیگران در هنگام بازی و…
نام: Origin
شرکت سازنده: Electronic Arts
ورژن: v10.5.47.29954
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg - exe
پلتفرم: ویندوز - مک
رمز فایل: www.download.ir

Origin v10.5.47.29954

Brothers Richard and Robert Garriott, their astronaut-engineer father Owen, and programmer Chuck Bueche founded Origin Systems in 1983 because of the trouble they had collecting money owed to Richard for his games released by other companies. Origin was initially based in the Garriotts' garage in Houston, Texas. The company's first game was Ultima III: Exodus; because of Ultima's established reputation, Origin survived the video-game crash of 1983. It published many non-Ultima games, and Richard Garriott claimed that he received the same royalty rate as other developers.

لینک دانلود