تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Picture Instruments Sort ‘n’ Rename v2.0.8 x64 – Win

شرکت Picture Instruments سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. Sort’n’Rename راه حل انعطاف پذیر ترین فایل برای تغییر نام فایل است. گزینه های نامگذاری عبارتند از متن فردی، شمارش در فواصل تعریف شده توسط کاربر، نام فایل اصلی به صورت کامل یا بخشی، تاریخ و تگ های exif مانند DateTaken، Fstop، سرعت شاتر و بسیاری دیگر. اما کافی نیست: نسخه های مختلف همان extension file می تواند هماهنگ باشد و حروف یا رشته ها می توانند جایگزین خودکار شوند. هنگامی که یک برنامه برای تغییر نام تعریف شده است، می توان آن را به صورت یک پیش تنظیم ذخیره کرد و در سراسر سیستم عامل ها رد و بدل شد. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Picture Instruments Sort ‘n’ Rename را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Picture Instruments سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها هستید نرم افزار Picture Instruments Sort ‘n’ Rename یکی دیگر از محصولات Picture Instruments  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها بر آورده سازید. نرم افزار Picture Instruments Sort ‘n’ Rename با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها همراهی خواهد کرد. نرم افزار Picture Instruments Sort ‘n’ Rename تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Picture Instruments Sort 'n' Rename center

ویژگی های نرم افزار Picture Instruments Sort ‘n’ Rename :– سادگی کار با نرم افزار– اختصاص الگوی نامگذاری مشخص به مجموعه عکس های خود– امکان تغییر نام انواع فایل ها– تعریف و ذخیره یک الگوی نامگذاری فایل دلخواه– تبدیل پسوند فایل به حروف بزرگ یا کوچک– تغییر پسوند فایل تصویری از jpeg به jpg یا برعکس– تغییر پسوند فایل تصویری از tiff به tif یا برعکس– مرتب سازی تصاویر دوربین به ترتیب زمانی و طبقه بندی شده-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها– نرم افزار کاربردی تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها-انجام تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Picture Instruments Sort ‘n’ Rename  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Picture Instrumentsنوع نرم افزار :  ابزار تعریف الگوی نامگذاری و تغییرنام گروهی فایل هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Picture Instruments Sort ‘n’ Rename v2.0.8 x64

A well structured file system starts with speaking file names. With self explanatory picture file names they are easily found by the OS search tool. To ease the pain of renaming thousands of pictures and files Sort´n´Rename is here. Sort´n´Rename is the most flexible solution for file renaming. Naming options include individual text, enumerations in user defined intervals, original file names in whole or part, date and exif tags like DateTaken, fstop, shutter speed and many more. But not enough: Different versions of the same file extension can be matched and letters or strings can be auto-replaced. Once a scheme for renaming is defined, it can be saved as a preset and exchanged across platforms.

لینک دانلود