تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی She Sees Red – Interactive Movie نسخه مک

She Sees Red – Interactive Movie

بازی جدیدی در سبک ماجرایی کار آگاهی فول موشن ویدئو برای سیستم عامل مک می باشد . این بازی نیز مانند Late Shift در حقیقت یک فیلم تعاملی است و شما با تصمیم های که در طول تجربه تان می گیرید پایان فیلم برای شما رقم می خورد . داستان بازی She Sees Red – Interactive Movie تمی بزرگ سالانه دارد و خشونت و خون ریزی در آن دیده می شود ، این داستان ابعادی روان شناسانه نیز دارد و مانند فیلم های تریلر است . هنگامی که شخصی در یک کلوپ شبانه کشته می شود ، یک کار آگاه با تجربه مسئولیت رسیدگی به پرونده ی او را بر عهده می گیرد و تعهد می دهد که قاتل را به زندان بیندازد ، او شروع به تحقیق می کند و سرنخ ها را دنبال می کند تا به نتیجه برسد ، اما سپس متوجه می شود یک جای کار ایراد دارد چون که هیچ چیز آن طور که به نظر می رسد ، نیست . داستان این بازی چندین پایان دارد که با توجه به انتخاب های شما یکی از آن ها برایتان پخش خواهد شد . بازیگران حرفه ای در این بازی به ایفای نقش پرداخته اند و همچنین تدوین ، نور پردازی و طراحی صدای آن نیز کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و سازندگان آن به بهترین و حرفه ای ترین شکل ممکن کار خود را انجام داده اند . بازی

She Sees Red – Interactive Mode

در اصل به زبان روسی می باشد ، اما دوبله ی انگلیسی نیز برای آن انجام شده است ، به دلیل ماهیت متفاوت این دو زبان ممکن است که این عنوان در حالت دوبله مشکلاتی داشته باشد و نتواند شما را راضی کند ، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که آن را به زبان روسی و با زیرنویس تجربه کنید تا کیفیت اصلی و واقعی این اثر را مشاهده کنید .
نام: She Sees Red - Interactive Movie
حجم فایل: 2.38 گیگابایت
شرکت سازنده: Rhinotales
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی - روسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
سبک بازی: ماجرایی - کار آگاهی - فول موشن ویدئو
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Rhinotales
رمز فایل: www.download.ir

She Sees Red - Interactive Movie - Mac

Someone has killed several people at a popular nightclub. A lone detective has been assigned to the case, following every clue … wherever it may lead. In this provocative interactive thriller, NOTHING is as it seems! Make choices. Affect change. Experience multiple endings and inhabit the mind of a killer in She Sees Red. The game contains two audio tracks: original Russian and dubbed English.

لینک دانلود