تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی ProfiCAD v11.0.5

به روز رسانی :

1399/11/05 نسخه ProfiCAD v11.0.5 Multilingual اضافه شد.

ProfiCAD

 این نرم افزار به منظور طراحی دیاگرام های الکتریکی، الکترونیکی، مدارهای کنترل و همچنین برای طراحی مدارهای پنوماتیک، هیدرولیک و سایر انواع نمودارهای فنی طراحی شده است. این نرم افزار جزو ساده ترین نرم افزارهای CAD برای طراحی مدارهای الکتریکی به شمار می رود. حداکثر استفاده از ارگونومی های مختلف جهت سهولت در استفاده از این نرم افزار در نظر گرفته شده است. شما با استفاده از این نرم افزار فقط کاهی است تا نمادهای الکتریکی را درون فضای نرم افزار که به فضای Draw مشهور است قرار دهید و سیمها را وصل کنید. به همین راحتی می توانید با استفاده از ابزار و قطعه های از پیش طراحی شده مدارهای خود را رسم نمایید.

نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی ProfiCAD

با بهره گیری از ابزارهایی با بیش از هزار نماد می تواند تمامی نیازهای کاربران را پاسخ دهد. شما به سادگی می توانید نمادهای خود را در ویرایشگر نمادها ایجاد کنید یا آنها را با استفاده از ابزار مختلف بسازید. پشتیبانی از شمارش خودکار علامت ها، تولید لیست های شبکه، فهرست سیم ها، صورتحساب های مواد، طراحی سیم های راه و ویژگی های پیشرفته را به یک نرم افزار بسیار کاربردی تبدیل کرده است. از دیگر امکانات نرم افزار ProfiCAD می توان به : یک نرم افزار پایه اما با رابط کاربری ساده بر مبنای CAD برای رسم و طراحی مدار های الکتریکی ، دارای توان حداکثری برای دقت در ارگونومی و سهولت در استفاده ، آسان برای استفاده همگان بدون هیچ دانشی به گونه ای که لازم است تنها نماد ه را در نقشه قرار دهید و نرم افزار به صورت خودکار طراحی اصلی را انجام می دهد ، وجود بیش از 1000 نماد ، امکان ایجاد لیست بیشترین و پر کاربرد ترین نماد مورد نظر کاربر برای سهولت در استفاده ، دارای ویرایشگر حرفه ای ، ترسیم انواع سیم کشی و غیره نام برد .  
نام: ProfiCAD
حجم فایل: 11.9 مگابایت
شرکت سازنده: ProfiCAD
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v11.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ProfiCAD v11.0.5 Multilingual

ProfiCAD is a software for drawing schematic and diagrams of electrical and electronic circuits. With this program he designed a variety of control circuits. You will also be able to draw different technical diagrams, such as pneumatic and hydraulic diagrams. One of the prominent features of this product is its simplicity. The simplicity in the toolbar and the icons represent the components. Simplicity in arranging menus, simply putting items on the page and connecting them to each other. All this is easy to do in this program. You just have to select or drag on the screen from the toolbar. Then assemble the pieces using the wire to complete the circuit.

لینک دانلود