تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار App Tamer v2.5 – Mac نسخه مک

App Tamer

عمر باتری لپ تاپ و یا سیستم مکینتاش شما را بالا میبرد. نرم افزار App Tamer یک برنامه فوق العاده کاربردی میباشد که CPU شما را مدیریت و با اینکار باعث کاهش مصرف باتری و افزایش عمر آن میشود. در اصل

نرم افزار App Tamer

برنامه هایی که در حال استفاده هستند و از cpu برای پردازش استفاده میکنند را مدیریت و از کار کردن زیاد cpu جلوگیری میکند. این بدین معناست که هر برنامه ای میزان و مقدار معینی از cpu را مصرف میکند که این کار باعث میشود تا باتری انرژی کمتری را به cpu داده و ماندگاری بیشتری را داشته باشد. یکی از قابلیت های فوق العاده App Tamer ویژگی AutoStop است، به این صورت که هنگامی که از یک برنامه به برنامه دیگر میروید، برنامه قبلی را متوقف کرده و هنگامی که مجدد برروی آن میروید، آنرا شروع میکند. این قابلیت اجازه میدهد تا وقتی از برنامه ای استفاده نمیکنید، cpu انرژی اضافی مصرف نکند. همچنین محیط کاربری برنامه بسیار ساده طراحی شده تا همگان بتوانند از آن استفاده کرده و سردرگم نشوند. همین حالا برنامه را دریافت کرده و با بهینه کردن مصرف cpu خود عمر باتری سیستم را بالا ببرید.
نام: App Tamer
حجم فایل: 11.5 مگابایت
شرکت سازنده: St. Clair Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

App Tamer v2.5 - Mac

App Tamer tames your processor-monopolizing apps and keeps them from chewing up excessive CPU time and battery life. Powered by a unique AutoStop feature, App Tamer stops each application when you switch away from it -- when you return to that app, it restarts automatically!

لینک دانلود