تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PTC Creo M190 v3.0 – Win

PTC Creo M190  آینده طراحی محصول از نوآوری پیشرو در 3  D CAD است. در حال حاضر شما می توانید محصولات هوشمند و متصل را طراحی و بر روی فن آوری های جدید مانند تولید افزودنی و طراحی افزوده کار کنید. نرم افزار در Creo Suite، Creo Parametric تنها نرم افزار مورد نیاز برای 3D CAD می باشد. با Creo Parametric، شما می توانید یکپارچه مدل سازی پارامتری و مستقیم را ترکیب کنید؛ با استفاده از تکنولوژی Unite با استفاده از داده های CAD غیر بومی کار می کنید و تقریبا با هر کسی همکاری می کنید. و استراحت دانستن تمام محصولات پایین دست به طور خودکار به روز رسانی. این طیف وسیعی از قابلیت ها را با سهولت استفاده ترکیب کنید و یک شتاب دهنده طراحی محصول داشته باشید. از ویژگی های جامع کرو پارامتریک به برنامه های کاربردی متخصص در مدل سازی مستقیم، Creo چیزی است که شما نیاز دارید. آیا شما نیاز به سرعت و انعطاف پذیری برای دیدار با مهلت، یا در مراحل اولیه طراحی مفهوم هستید، مدل سازی مستقیم به شما اجازه می دهد تا با هندسه سریع و راحت کار کنید.  یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت PTC Creo است که در رده نرم افزار های  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار PTC Creo M190 را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار PTC Creo M190 با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی همراهی خواهد کرد. نرم افزار PTC Creo M190 تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App PTC Creo center

ویژگی های نرم افزار PTC Creo M190 :– سادگی کار با نرم افزار– اعمال تغییرات به صورت Real-time بر روی کل قطعه– امکانات نما و برش از چند زاویه– ایجاد شیب‌ها، Round و پخ‌های مورد نیاز در سطوح جدایش– اعمال انقباض (Shrinkage) در سه جهت مختصات– طراحی و ایجاد مدل ماهیچه، تکیه گاه و سر ماهیچه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی– نرم افزار کاربردی  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی-انجام  طراحی سه بعدی قطعات صنعتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار PTC Creo M190  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   PTC Creoنوع نرم افزار :  ابزار  طراحی سه بعدی قطعات صنعتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PTC Creo M190

PTC Creo M190 v3.0

PTC Creo, the future of product design from the leading innovator in 3D CAD. Now you can design smart, connected products and capitalize on new technologies such as additive manufacturing and augmented reality. The flagship application in the Creo Suite, Creo Parametric is the only software you need for 3D CAD.  With Creo Parametric, you can seamlessly combine parametric and direct modeling; open non-native CAD data and collaborate with almost anyone thanks to Unite technology; and relax knowing all downstream deliverables will update automatically.  Combine this range of capabilities with ease-of use, and you have a product design accelerator. From the comprehensive capabilities of Creo Parametric to applications specializing in direct modeling, Creo has what you need. Whether you need speed and flexibility to meet a deadline, or are in the initial stages of concept design, direct modeling lets you work with geometry quickly and easily.

لینک دانلود