تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار RapidComposer v3.6.5 – Win

RapidComposer یک نرم افزار نمونه سازی سریع موسیقی است که برای آهنگسازان، آهنگسازان و نوازندگان تمام سبکهای موسیقی طراحی شده است. این که آیا شما حرفه ای با تجربه و یا به سادگی آماده به موسیقی خود را به سطح بعدی، RapidComposer راه حل کامل شما برای ترکیب سریع تر و مولد موسیقی نیاز دارید. RapidComposer یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت RapidComposer است که در رده نرم افزار های طراحی، ساخت و تولید موزیک قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی، ساخت و تولید موزیک است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی، ساخت و تولید موزیک امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار RapidComposer را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی، ساخت و تولید موزیک است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار RapidComposer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی، ساخت و تولید موزیک همراهی خواهد کرد. نرم افزار RapidComposer تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی، ساخت و تولید موزیک برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی، ساخت و تولید موزیک و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir RapidComposer center

ویژگی های نرم افزار RapidComposer :– سادگی کار با نرم افزار– امکان ذخیره آکورد های تنظیم شده در دیتابیس برنامه و برای استفاده مجدد– تغییر ریتم آهنگ– امکان ساخت و ویرایش قطعات موسیقی– ویرایش خیر مخرب و بدون از دست رفتن ضبط های اصلی– انجام ویرایش در سطوح Phrase-level و note-level به طور مستقیم در داخل آهنگ– تولید نیم جمله (Phrase) و ریتم (Rhythm)– ویرایش MIDI CC– ابزارهای حرفه ای برای تغییر تنظیمات آهنگ-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی، ساخت و تولید موزیک– نرم افزار کاربردی طراحی، ساخت و تولید موزیک-انجام طراحی، ساخت و تولید موزیک با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار RapidComposer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   RapidComposerنوع نرم افزار :  ابزار طراحی، ساخت و تولید موزیکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

RapidComposer

RapidComposer v3.6.5

RapidComposer is a rapid music prototyping software designed for composers, song-writers and musicians of all musical styles. Whether you are a seasoned professional or simply ready to take your music to the next level, RapidComposer is the complete solution you need for faster and more productive music composition.

لینک دانلود