دانلود نرم افزار Remote Computer Manager v6.1.0 – Win

Remote Computer Manager یک ابزار شبکه مفید است که به کاربران اجازه می دهد از جمله مدیران برای مدیریت رایانه های شبکه، مشاهده تنظیمات IP و انجام اقدامات مختلف از راه دور مانند راه اندازی مجدد، ورود به سیستم و یا خاموش شدن را انجام دهید. مدیر کامپیوتر از راه دور همچنین می تواند لیستی از فرآیندهای از راه دور، netstat از راه دور، عکس از راه دور و سایر جزئیات برای هر PC دریافت کنید. عملیات از راه دور می تواند به طور خودکار با توجه به برنامه تعریف شده انجام شود، بنابراین شما می توانید مدیریت کاملی از کامپیوتر خود را برای شرکت خود سازماندهی کنید.  یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Rsoft است که در رده نرم افزار های مدیریت کامپیوتر از راه دور قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت کامپیوتر از راه دور است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت کامپیوتر از راه دور امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Remote Computer Manager را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت کامپیوتر از راه دور است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Remote Computer Manager با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت کامپیوتر از راه دور همراهی خواهد کرد. نرم افزار Remote Computer Manager تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت کامپیوتر از راه دور برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت کامپیوتر از راه دور و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Remote Computer Manager center

ویژگی های نرم افزار Remote Computer Manager :– سادگی کار با نرم افزار– مدیریت سرویس از راه دور– مدیریت رجیستری از راه دور– محدود کردن فرآیند ها– از بین بردن فرآیند های مشکوک– راه اندازی برنامه ها– ایجاد یک فرآیند به عنوان سیستم و یا یک کاربر– مدیریت از راه دور دستور netstat– مدیریت کپی فایل ها– راه اندازی و نصب از بسته های MSI– خاموش کردن و شروع مجدد با استفاده از DCOM و WMI برای کامپیوتر های ویندوز– خاموش کردن و شروع مجدد با استفاده از SSH برای کامپیوتر های لینوکس– روشن کردن، خاموش کردن و شروع مجدد با استفاده از Intel AMT و AMD DASH– سازگار با پروتکل شبکه IPv4 و IPv6– مدیریت از راه دور sleep, hibernate, logon, logoff– قفل و یا باز کردن قفل برنامه ها و دستگاه های ورودی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت کامپیوتر از راه دور– نرم افزار کاربردی مدیریت کامپیوتر از راه دور-انجام مدیریت کامپیوتر از راه دور با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Remote Computer Manager  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Rsoftنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت کامپیوتر از راه دورنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Remote Computer Manager

Remote Computer Manager v6.1.0

Remote Computer Manager is a useful network utility which allows users such as administrators to manage network PCs, view the IP configurations and perform various remote actions such as reboot, log off or shutdown. Remote Computer Manager can also get the list of remote processes, remote netstat, remote screenshot and other details for each PC. Remote operations can be executed automatically according with defined schedule, so you can organize fully automatic computer management for your company.

لینک دانلود