دانلود نرم افزار Arena Simulation v16.00.0002.11710-14 ویندوز

به روز رسانی :

1398/02/21 نسخه v16.00.0002.11710-14 اضافه شد.

Arena Simulation

ابزاری برای طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری به منظور طراحی اولیه و تست یک شبکه می باشد . طراحی شبکه در سیستم های اولیه و نیز تست شبکه موجب شده است که ابزارهای اولیه کمتری مصرف و در نتیجه طراحی امری دشوار و سخت به امری آسان و بسیار کاربردی تبدیل شده است.

نرم افزار Arena Simulation

یک بسته کامل طراحی شبکه است که روند تحلیل و تست و طراحی شبکه های ارتباطی، دستگاه ها، پروتکل ها و برنامه های کاربردی را سرعت بخشیده است. به وسیله این نرم افزار کاربر به آسانی می توانند شبکه های شبیه سازی شده را از منظر های گوناگون تجزیه و تحلیل کند و به آسانی و به کمک نرم افزار می توان به مدلسازی، آنالیز و طراحی شبکه های کامپیوتری، ارتباطات بین دستگاه ها، پروتکل ها و دیگر عناصر کاربردی درون یک شبکه پرداخت. این نرم افزار گستره ی وسیعی از پروتکل ها و تکنولوژی های را در برگرفته و آن ها در قالب محیط توسعه ای کاملاً ویژوال برای مدلسازی انواع شبکه ها و تکنولوژی ها از جمله VoIP، TCP، OSPFv3، MPLS، IPv6 ارائه می دهد.ویژگی های نرم افزار  Rockwell Automation Arena:– سریعترین موتور شبیه سازی شبک– مدل سازی شی گرا و محیط گرا– محیط مدل سازی سلسله مراتبی– شبیه سازی تحلیلی، ترکیبی و پیشامد گسسته– دیباگینگ و آنالیز های مبتنی بر رابط کاربری– پیاده سازی و تحلیل عملکرد انواع شبکه های LAN، WAN، WLAN و …– امکان شبیه سازی اپلیکیشن های موجود در شبکه
نام: Arena Simulation
شرکت سازنده: arenasimulation
ورژن: v16.00.0002.11710-14
نسخه: 32 و 64 بیتی
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Rockwell Automation Arena v16

Few business decisions are straightforward. Changes in one area of your business impact other areas—often in ways not anticipated. Business process simulation software is an effective way to evaluate the full implications of business decisions before they are put into practice.

لینک دانلود