تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Screenshot Captor v4.31.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/12نسخه جدید Screenshot Captor v4.31.1 اضافه شد.

تصویر برداری و داشتن تصاویر از صفحات با عنوان Screen Shot امروزه بسیار و به صورت چشمگیری بکار برده می شود که هر روز نیاز کاربران بیشتر از گذشته می شود. بسیاری از کاربران دوست دارند که تصاویری از صفحات مختلف مانیتور خود را به دلی های مختلف با دیگر کاربران و یا نیازهای شخصی داشته باشند. با گسترش استفاده از اسکرین شات از صفحه نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با اسکرین شات از صفحه را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با اسکرین شات از صفحه سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه اسکرین شات از صفحه برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Screenshot Captor به خوبی نیازهای شما را در زمینه اسکرین شات از صفحه برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه اسکرین شات از صفحه هستید ، نرم افزار Screenshot Captor تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Screenshot Captor با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه اسکرین شات از صفحه به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Screenshot Captor دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Screenshot Captor به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی اسکرین شات از صفحه را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Screenshot Captor می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه اسکرین شات از صفحه اشاره کرد. – اضافه شدن یک نوار منوی جدید بر روی دسکتاپ برای دسترسی سریع و آسان به گزینه های ضبط ،مجموعه کاملی از ابزار های استخراج از اسکنر و تصحیح تصاویر اسکنر، امکان ضبط صفحات اسکرول خورده، مجموعه گسترده ای از جلوه های تصویری و افکت های ویژه، هوشمند سازی خودکار فایل ها، تغییر نام آسان و تبدیل فرمت، امکان ضبط نظرات متنی در فایل ها یا اضافه کردن یادداشت های جذاب به تصاویرR کلید میانبر جهت دسترسی سریع به تمام حالات ضبط یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای اسکرین شات از صفحه برای خود داشته باشید.

Screen Capture center

ویژگی های نرم افزار Screenshot Captor :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-راهنمای بسیار قویی نرم افزار برای یادگیری-ابزار بسیار قویی برای کار اسکرین شات از صفحه-منوهای قویی و کاربردی در امر اسکرین شات از صفحه-ابزار قویی و ذخیره تصاویر در فرمت های مختلف-امکان ثبت اسکرین به صورت HD-و هزاران مزیت دیگرمشخصات نرم افزار Screenshot Captor  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   DonationCoderنوع نرم افزار :  ابزار اسکرین شات از صفحهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Screenshot Captor

Screenshot Captor v4.31.1

Screenshot Captor was designed for grabbing screenshots with minimal intervention. Screenshot Captor has great multimon suport and includes a full image explorer with full shell functionality and unsurpassed integration with external tools like graphic editors, watermarkers, etc. Screenshot Captor also supports unique effects not seen in other capture tools, including the ability to automatically locate and enhance the active window. Supports tons of image capture methods, including full screen, multimon workspace, arbitrary regions, fixed sized areas, or gdi objects. Suppors gif, png, jpg, tiff and others. Easily embeds user coments in any image type.Screenshot Captor is a best-in-class tool for grabbing, manipulating, annotating, and sharing screenshots. It's different from other screenshot utilities in several notable ways:
• Optimized for taking lots of screenshots with minimal intervention; stays out of your way until you need it.
• Super easy to add and edit callout arrows and text boxes.
• Easy automatic or on-demand uploading of screenshots to image hosting services; easy emailing of screenshots to your friends and colleagues.
• Take snapshots from webcams; record video with the ESR addon.
• New optional quick-capture docking bar and post-capture action dialog.
• Full set of scanner acquisition tools and scanner image correction.
• Perfect capture of Windows 7 partial transparency effects.
• The most powerful scrolling capture tool in the field.
• Great special effects, including automatic active window enhancement, ragged edge splicing, pixelation, smart text removal, and many more.
• Smart autonaming of files, easy renaming and format conversion; automatic image file versioning.
• Ability to embed textual comments in files or add attractive captions to images and printouts.
• Unsurpassed multi-monitor support and lots of capture modes: Multimon (multiple monitors), Desktop, Active Window, Region, Windows Object, Scrolling Capture. Each mode has a customizable hotkey for quick access.

لینک دانلود