تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Siemens Simcenter Testlab 2019.1.1 – Win

به روز رسانی :

1398/09/24نسخه v2019.1.1 اضافه شد.

Siemens Simcenter Testlab یک راه حل جامع و یکپارچه برای مهندسی مبتنی بر آزمون است که ترکیبی از دستیابی به داده های چند فیزیک با سرعت بالا با مجموعه ای کامل از تست های یکپارچه، تجزیه و تحلیل و ابزار مدل سازی برای طیف گسترده ای از نیازهای آزمون است. راه حل ما طراحی شده است برای ایجاد کاربران فردی و تیم های کامل را کارآمد تر. این نرم افزار ایده آل برای تست بخش هایی است که نیاز به تمرکز آینده دارند: تعادل مناسب بین سهولت استفاده و انعطاف پذیری مهندسی و تعویض حلقه با شبیه سازی. راه حل ما به طور قابل توجهی افزایش بهره وری تست تاسیسات، ارائه نتایج قابل اعتماد تر، حتی زمانی که دسترسی به نمونه اولیه به طور چشمگیری کاهش می یابد. هنگامی که بحث از ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Siemens Simcenter Testlab اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی به خوبی نرم افزار Siemens Simcenter Testlab را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Siemens Simcenter سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی هستید نرم افزار Siemens Simcenter Testlab یکی دیگر از محصولات Siemens Simcenter  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی بر آورده سازید. نرم افزار Siemens Simcenter Testlab تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار Siemens Simcenter Testlab :– سادگی کار با نرم افزار– آنالیزهای آکوستیک، صوت، ارتعاش، دوام و کارایی– آنالیزهای سازه، دینامیک، استاتیک و محاسبه بار– بهینه سازی سیستم‌های دوار و سرعت بالا– مدل‌سازی و مصورسازی داده‌های مهندسی– پردازش اطلاعات مهندسی و شبیه سازی فرآیندها– کاهش زمان و هزینه انجام تست‌ها و افزایش بهره‌وری– امکانات گزارش‌دهی حرفه‌ای از پروژه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی– نرم افزار کاربردی ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی-انجام ابزار یکپارچه تست، آنالیز و گزارش‎دهی فرآیندهای مهندسی با در کمترین زمان
نام: Siemens Simcenter Testlab
حجم فایل: 5.05 گیگابایت
شرکت سازنده: Siemens
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2019.1.1
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Siemens Simcenter Testlab v2019.1.1 - Win

Siemens Simcenter Testlab is a complete, integrated solution for test-based engineering, combining high-speed multi-physics data acquisition with a full suite of integrated testing, analytics, and modeling tools for a wide range of test needs. Our solution is designed to make individual users and complete teams more efficient. It is the ideal software for testing departments that need to be future-focused: offering the right balance between ease-of-use and engineering flexibility, and closing the loop with simulation. Our solution significantly increases a test facility’s productivity, delivering more reliable results, even when the availability of prototypes is dramatically reduced.

لینک دانلود