دانلود نرم افزار Smadav Pro 2018 v12.4.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/27نسخه جدید Smadav Pro 2018 v12.4.1 اضافه شد.

Smadav Pro 2018 نرم افزار Smadav Pro 2018 جدیدترین و تخصصی ترین نرم افزار در زمینه از بین بردن ویروس های موجود برروی سیستم های کامپیوتری می باشد. وجود ویروس ها در سیستم ها علاوه بر ایجاد وقفه در انجام عملیات، داده های موجود برروی سیستم های کامپیوتری را نیز با اختلال روبرو می سازند و حتی گاهی باعث از بین رفتن تمام اطلاعات فایل ها در سیستم ها می شوند. امروزه با توجه به استفاده از حافظه های جانبی جهت انتقال داده ها ورود ویروس از این طریق نیز برروی سیستم ها افزایش یافته است. لذا استفاده از نرم افزاری که بتواند در کمترین زمان عوامل ویروسی را شناسایی و آن ها را از بین ببرد، جزو نیازهای بخش عظیمی از کاربران می باشد که نرم افزار قدرتمند Smadav Pro 2018 با دقت و سرعتی بسیار بالا تمام ویروس ها را شناسایی و آن ها را ازبین خواهد برد. Smadav Pro 2018 حفظ و امنیت نگهداری از داده های کاربران را تضمین خواهد کرد.

سایر مشخصات : این نرم افزار کم حجم تمام عوامل تهدید کننده که از طریق فلش مموری، کارت حافظه، حافظه های خارجی و … را که وارد سسیستم شما شده و به صورت پنهانی به تخریب اطلاعات شما می پردازند را از بین خواهد برد. گاه ویروس ها در قالب یک نرم افزار پر کاربرد به صورتی نامحسوس بدون اطلاع کاربر وارد سیستم می شوند که نرم افزار Smadav Pro 2018 با قدرت فوق العاده خود در اولین لحظات آلوده شدن سیستم، شما را از وجود آن ها مطلع ساخته و در کمترین زمان آن ها را حذف و امنیت سیستم کاربر را تامین خواهد کرد. این نرم افزار به طور مرتب در فاصله های زمانی کم  به روز رسانی شده و تازه ترین ویروس ها را نیز از بین خواهد برد.

Smadav.Pro.2018.center

ویژگی های نرم افزار Smadav Pro 2018 :

– قابلیت شناسایی و حذف هوشمند تمام ویروس های انتقالی از طریق حافظه های جانبی

– محیط کاربری ساده با رابط کاربری آسان

– سرعت و دقت بسیار بالا

– به روزرسانی  مرتب و شناسایی جدیدترین ویروس ها

– سازگاری بالا با کلیه ویندوزها

 

Smadav Pro 2018

Smadav Pro 2018 v12.4.1 - Win

SmadAV is antivirus for additional protection of your computer, USB stick total protection and thoroughly cleaning widespread virus. It stops apps from being running in background(Without your permisions).


Smadav 2018 Features
USB gadget checking – Scans any gadget embedded into your USB drive. A critical screening process for a very powerless piece of your PC.
Online networking scanner – Helps secure you against hazardous dangers in your web-based social networking posts and bolsters.
Antiphishing – Antiphishing ought to be standard for all antivirus programming, sadly it’s most probably not. Smadav, however, conveys great phishing insurance.

لینک دانلود