تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید راننده کوچک TINY DRIVER v0.6

TINY DRIVER

یک بازی آرکید برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما با دسترسی به انواع وسایل نقلیه می توانید نسبت به هدف آن ها کار های مختلفی انجام دهید . برای مثال با رانندگی تاکسی می توانید مسافران را به مقصد های خاصی ببرید ، رانندگی با ماشین پلیس می توانید در سطح شهر گشت بزنید ، با رانندگی آمبولانس می توانید بیماران را به بیمارستان ها ببرید . در طول بازی با ارتقا دادن گواهی نامه خود می توانید وسایل نقلیه جدید را باز کنید . با رانندگی کردن در مکان های مختلف شهر خودتان را کشف کنید و تجربه های جدید کسب کنید . در مکان های مختلف محموله های بزرگ و کوچک را بارگیری کنید و به مقصد مورد نظر برسانید . در

TINY DRIVER

شما می توانید رانندگی با انواع وسایل نقلیه از جمله تاکسی ، اتوبوس ، ماشن پلیس ، کامیون ، تراکتور ، آمبولانس ، ماشین آتش نشانی و غیره را تجربه کنید و لذت ببرید . بازی دارای گرافیک زیبا ، فیزیک واقع گرایانه و زاویه های مختلف دوربین می باشد . در سفر های بین شهری از مناظر خارق العاده و زیبا لذت ببرید .
نام: TINY DRIVER
حجم فایل: 33 مگابایت
شرکت سازنده: BYCODEC GAMES
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

TINY DRIVER - v0.6

TINY DRIVER is a simulator for managing a large number of vehicles and more. The player will take control of a significant number of vehicles and, depending on their purpose, will perform various tasks.

لینک دانلود