تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Sony Vegas Pro ویرایشگر قدرتمند تصویری و صوتی

نرم افزار Sony Vegas Pro ویرایشگر بسیار قدرتمند تصویری برای سیستم های تدوین غیر خطی می باشد ( Non-Linear Editing System ) که توسط کمپانی Sonic Foundry تولید و عرضع شده است و هم اکنون توسط شرکت Sony Creative Software پشتیبانی می شود . نرم افزار Sony Vegas Pro در ابتدا تنها به عنوان ویرایشگر فایل های صوتی عرضه شد که در نهایت از نسخه 2.0 به بعد به ویرایشگر غیر خطی فایل های تصویری و صوتی تبدیل گشت Sony Vegas Pro از تدوین غیر خطی استفاده می کند و شما می توانید تعداد بسیار زیادی فایل را به طور همزمان بر روی تایم لاین نرم افزار ویرایش نمایید . تنظیمات رزولوشن و کیفیت تصاویر، افکت های پیشرفته و ابزار های ترکیب، پشتیبانی از فایل های صوتی 24-bit/192 kHz، فایل های VST و پلاگین های DirectX و میکس و مسترینگ فایل های Dolby Digital از دیگر ویژگی های نرم افزار Sony Vegas Pro می باشد . با Sony Vegas Pro می توانید فایل های SD, HD, 2K و 4K را به صورت 2 بعدی و 3 بعدی ویرایش نمایید . همچنین Vegas Pro دارای رابط کاربری بسیار هوشمندی می باشد که می تواند وظایف و کارهای تکراری را به صورت خودکار انجام دهد . Vegas Pro از پلاگین های پیشرفته مبتنی بر OpenFX استفاده می کند تا سازگاری نرم افزار با صد ها افکت تهیه شده توسط دولوپر های VFX را به کاربران اطمینان دهد . پلاگین The Color Match در کنار دیگر ابزار های تصفیه و تصحیح رنگ بندی به شما امکان می دهد تا رنگ بندی فایل ها را فریم به فریم انجام دهید . با استفاده از نرم افزار Sony Vegas Pro می توانید فایل ها و پروژه ها را از دیگر نرم افزارهای ویرایشگر به این نرم افزار انتقال دهید و یا برای آن نرم افزار ها خروجی بگیرید . Vegas Pro از فایل های نرم افزار هایی مانند AAF برای Avid® ProTools، فایل XML برای Final Cut Pro، فایل های نرم افزار DaVinci Resolve، فایلهای prproj برای Adobe Premiere و After Effects پشتیبانی می کند . همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های صوتی خود را به صورت حرفه ای ویرایش کنید . نرم افزار با پشتیبانی از پلاگین های صوتی VST این امکان را به شما می دهد تا خلاقیت در ویرایش و میکس فایل های صوتی خود را به طرز چشمگیری گسترش دهید . با Vegas Pro می توانید فایل های خود را مستقیما بر روی دیسک ها blu-ray کپی نمایید . نرم افزار دارای ابزاری به نام DVD Architecture Pro می باشد که به شما امکان می دهد فایل های خود را بر روی دیسک های بلوری و دی وی دی رایت کنید و برای آن ها منویی پیشرفته و کامل به همراه زیرنویس و دیگر فایل های صوتی تهیه نمایید . نرم افزار Sony Vegas Pro ابزاری بسیار حرفه ای برای افرادی می باشد که می خواهند کار تدوین و ویرایش را به صورت حرفه ای انجام دهند . قیمت این نرم افزار در بازار جهانی 600$ است .

 

ویژگی های نرم افزار Sony Vegas Pro :

– دارای حالت های مختلف تدوین

– توانایی Import و Export فرمت های مختلف فایل های ویرایشی مانند نرم افزار های Final Cut Pro، Adobe After Effect، Adobe Premier, DaVinci Resolve

– پشتیبانی از تمامی فرمت های HD از جمله 4K

– سرعت عملکرد و پردازش بسیار بالا

– امکان ویرایش تصاویر 32 دوربین مختلف به صورت همزمان

– ویرایش قدرتمند رنگبندی تصاویر

– توانایی ایجاد و ویرایش فایل های تصویری 3 بعدی

– ویرایش پیشرفته فایل های صوتی

– پشتیبانی از سیستم صوتی Dolby

– قابلیت رایت فایل ها بر روی دیسک های بلوری و دی وی دی

– امکان ایجاد منو و اضافه کردن زیرنویس به دیسک ها

– و …

 

تصاویری از محیط نرم افزار Sony Vegas Pro :

دانلود نرم افزار Sony Vegas Pro ویرایشگر قدرتمند تصویری و صوتی

 

سیستم مورد نیاز جهت اجرای نرم افزار Sony Vegas Pro :

Windows 7, 8, or 8.1 operating system – 64-bit

 2GHz processor – multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D; 8 cores recommended for 4K

1GB drive space for program installation

SSD or high-speed multi-disk RAID for 4K media

( 4GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K

(OHCI-compatible IEEE-1394DV card (for DV and HDV capture and print-to-tape

(USB 2.0 connection (for importing from AVCHD, XDCAM EX, NXCAM, or DVD camcorders

Windows-compatible sound card

(DVD-ROM drive (for installation from a DVD only

(Supported CD-recordable drive (for CD burning only

(Supported DVD-recordable drive (for DVD burning only

(Supported BD-R/-RE drive (for Blu-ray Disc burning only

GPU-accelerated video processing and rendering requires an OpenCL supported NVIDIA, AMD/ATI, or Intel GPU with 512MB memory; 1GB for 4K.

Microsoft .NET Framework 4.0

Apple QuickTime 7.1.6 or later for reading and writing QuickTime files

(Internet Connection (for Gracenote MusicID Service

 

دانلود نرم افزار Sony Vegas Pro ویرایشگر قدرتمند تصویری و صوتی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود