دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود نرم افزار SpriteIlluminator v1.4.1 x64 – Win

استفاده از نرم افزار های طراحی افکت نور روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با طراحی افکت نور سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه طراحی افکت نور هستید ،نرم افزار SpriteIlluminator یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی افکت نور است  که محصول شرکت CodeAndWeb بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه طراحی افکت نور است. کمپانی CodeAndWeb مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار SpriteIlluminator یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی افکت نور بر آورده سازید.  امروزه استفاده از طراحی افکت نور به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه طراحی افکت نور باعث شده است. ابزارهای طراحی افکت نور با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از طراحی افکت نور نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با طراحی افکت نور را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با طراحی افکت نور سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار SpriteIlluminator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر طراحی افکت نور به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه طراحی افکت نور برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که SpriteIlluminator به خوبی نیازهای شما را در زمینه طراحی افکت نور برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه طراحی افکت نور هستید ، نرم افزار SpriteIlluminator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار SpriteIlluminator با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی افکت نور به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از SpriteIlluminator دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار SpriteIlluminator به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی طراحی افکت نور را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار SpriteIlluminator می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه طراحی افکت نور اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی افکت نور برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

SpriteIlluminator center

ویژگی های نرم افزار SpriteIlluminator : – سادگی کار با نرم افزار – افزودن منبع نور به اسپرایت‌ها – ابزار هایی برای اعمال افکت های خیره کننده – اضافه کردن حجم به اشکال اسپرایت‌ با از قالب درآوردن قسمت های کدر – مشخص کردن تفاوت های سطح و ارتفاع براساس درخشندگی رنگ ها – استفاده از ابزار های نقاشی برای طراحی مستقیم بر روی نقشه عادی و تصحیح افکت ها – تنظیم زوایا در نقشه معمولی – صاف و نرم کردن لبه های تیز سطوح – افزودن نویز و ساختار روی سطح – استفاده از سلکشن هایی برای محدود کردن افکت ها و استوک های براش – انتخاب با استفاده از یک چند ضلعی – انتخاب قطعات با رنگ مشابه -محیط بسیار قویی -سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز -ابزار بسیار قویی طراحی افکت نور – کاربردی در امر طراحی افکت نور -انجام طراحی افکت نور با بیشترین سرعت و کمترین زمان -حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها -و …. مشخصات نرم افزار SpriteIlluminator  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده :   CodeAndWeb GmbH نوع نرم افزار :  ابزار طراحی افکت نور نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

SpriteIlluminator

  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *