دانلود نرم افزار True Burner 5.0 – Win

True Burner یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت True است که در رده نرم افزار های رایت سی دی و دی وی دی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه رایت سی دی و دی وی دی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های رایت سی دی و دی وی دی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار True Burner را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های رایت سی دی و دی وی دی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار True Burner با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه رایت سی دی و دی وی دی همراهی خواهد کرد. نرم افزار True Burner تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای رایت سی دی و دی وی دی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه رایت سی دی و دی وی دی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

True Burner 5 center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار True Burner :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی رایت سی دی و دی وی دی– نرم افزار کاربردی رایت سی دی و دی وی دی-انجام رایت سی دی و دی وی دی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار True Burner  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Trueنوع نرم افزار :  ابزار رایت سی دی و دی وی دینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe 

True Burner is simple, but powerful burning software, which enables you to make and burn standard, multisession and bootable CD, DVD, Blu-ray Disc with various file systems, including ISO 9660 and UDF. With True Burner you can create Data and MP3 Discs, DVD-Video.

True Burner

لینک دانلود