تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Vero SurfCAM Desinger v2020.0.0.21598 x64 – Win

Vero SurfCAM Desinger – به عنوان یک برنامه اختیاری مستقل برای نمونه کارها CAM خود، طراح اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد طرح های جدید و یا تغییر هندسه موجود از سیستم های CAD ثالث استفاده نمایند. با تمرکز بر نیازهای خاص برنامه نویسان ماشینکاری، محیط طراحی سریع و دینامیکی و مدل سازی را فراهم می کند که در آن کاربران طرح، کشیدن، نگه داشتن، فشار دادن یا چرخش، ایجاد و اصلاح مدل ها … و وابسته به داشتن یک سری از پارامترهای که درایو آن، یا یک درخت ویژگی. در حالی که طراح به طور جداگانه از سیستم CAM عمل می کند، در آن حرکت می کند که CAM را راه اندازی می کند، و هم چنین ارتباط بین این دو است. طراح از طراحي لمس تا تغيير شيء ساده و آسان، طراحي شده است و واقعا CAD را براي CAM ارائه مي دهد، با ارائه مجموعه اي کامل از ابزارها براي پر کردن شکاف بين اين دو. ” شرکت Vero سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Vero SurfCAM Desinger را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Vero سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات هستید نرم افزار Vero SurfCAM Desinger یکی دیگر از محصولات Vero  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات بر آورده سازید. نرم افزار Vero SurfCAM Desinger با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات همراهی خواهد کرد. نرم افزار Vero SurfCAM Desinger تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir APP Vero Edgecam Designer center

ویژگی های نرم افزار Vero SurfCAM Desinger :– سادگی کار با نرم افزار– کار با داده های دو بعدی– شبیه سازی پیشرفته روش‌های مختلف ماشین‌کاری– شبیه سازی تراش‌کاری 4 و 5 محوره– شبیه سازی دستگاه‌های CNC– تصحیح نقص های ناشی از افزودن عناصر جدید– قابلیت مدیریت استراتژی و کاهش هزینه‌های تولید-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات– نرم افزار کاربردی مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات-انجام مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزات با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Vero SurfCAM Desinger  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Veroنوع نرم افزار :  ابزار مدلسازی تراش ‌کاری، فرزکاری و ماشین‌کاری فلزاتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Vero SurfCAM Desinger v2020.0.0.21598 x64

Vero SurfCAM Desinger - As a stand-alone optional application for its CAM portfolio, Designer enables users to create new designs or modify existing geometry from third party CAD systems. Focusing on specific needs of machinist programmers, it provides a quick, dynamic editing and modelling environment, where users sketch, drag, hold, push or twist, to create and modify models…and it is not dependent on having a series of parameters that drive it, or a feature tree. While Designer operates separately from the CAM system, there are triggers within it which will launch CAM, and there is full associativity between the two. “From fixture design to quick and easy part modification, Designer is truly the right CAD for CAM, by providing a full set of tools to fill the gap between the two.”

لینک دانلود