تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار VovSoft Broken Link Detector v2.6 – Win

هیچ کس یک لینک شکسته را دوست ندارد این تجربه بد برای بازدیدکنندگان وب سایت شماست. گوگل توصیه می کند سایت خود را برای لینک های خراب به صورت منظم بررسی کند. انجام این کار به صورت دستی کابوس خواهد بود. آشکارساز لینک شکسته یک اسکن جامع را اجرا می کند که برای لینک های خراب چک می کند. VovSoft Broken Link Detector یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت VovSoft است که در رده نرم افزار های  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار VovSoft Broken Link Detector را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار VovSoft Broken Link Detector با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب همراهی خواهد کرد. نرم افزار VovSoft Broken Link Detector تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Broken Link Detector center

ویژگی های نرم افزار VovSoft Broken Link Detector :– سادگی کار با نرم افزار– استخراج نتایج خروجی در قالب یک فایل CSV یا Txt– نمایش تعداد لینک های بررسی شده و خراب– ابزاری کاربردی برای وب مستر ها– سرعت بالا– رابط کاربری ساده-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب– نرم افزار کاربردی  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب-انجام  بررسی و پیدا کردن لینک های خراب با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار VovSoft Broken Link Detector  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   VovSoftنوع نرم افزار :  ابزار  بررسی و پیدا کردن لینک های خرابنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

VovSoft Broken Link Detector v2.6

Nobody likes a broken link. It is a bad experience for your web site visitors. Google recommends checking your site for broken links on a regular basis. Doing it manually would be a nightmare. Broken Link Detector runs a comprehensive scan that checks for broken links.

لینک دانلود