دانلود نرم افزار WebSite-Watcher 2019 v19.6 Business Edition – win

به روز رسانی :

1398/07/21نسخه v19.6 اضافه شد.

WebSite Watcher این نرم افزار یک نرم افزار قدرتمند برای نظارت بر سایت ها برای به روز رسانی آنهاست. هنگامی که با استفاده از این نرم افزار تغییرات شناسایی مش شود، صفحات به روز شده و این به روزرسانی ها بصورت کاملا محسوس مشاهده می شوند. برای کنترل بیشتر و ایجاد تغییرات در اطلاعات خاص، ممکن است از فیلترهای سفارشی استفاده کنید. این نرم افزار از اکثر مرورگرهای محبوب اینترنت از جمله: اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، ناتکسی و اپرا پشتیبانی می کند. کار با وب سایت Watcher با ایجاد یک پایگاه داده از لینک شروع می شود. تمام اطلاعات مربوط به برنامه های پیوند در فایل ها ذخیره می شوند. وجود تعدادی از گزینه های پایگاه های داده ممکن است مفید باشد، مثلا اگر رایانه دارای چندین کاربر باشد یا اگر بخواهید قسمت های Bookmark آنها را به اشتراک بگذارید. اضافه کردن لینک های جدید به دو روش اتفاق می افتد: بصورت دستی و یا با وارد کردن آنها از مرورگر خود. همانطوریکه اشاره شد نرم افزار Watcher با مرورگرهای محبوب عمده، از جمله اینترنت اکسپلورر، Netscape، اپرا، NetCaptor و NeoPlanet کار می کند.

ویژگی های نرم افزار WebSite Watcher 2019 v19.2 Business Edition:

نظارت بر صفحات وبنظارت بر صفحات محافظت شده با رمز عبورنظارت بر انجمن هانظارت بر RSS-Feedsنظارت بر گروه های خبرینظارت بر اسناد پی دی اف / ورد / اکسلمانیتورینگ انجمن ها برای پست های جدید و پاسخ ها
نام: WebSite-Watcher
شرکت سازنده: aignes
ورژن: v19.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

WebSite Watcher 2019 v19.6 Business Edition - win

WebSite-Watcher - a powerful software to monitor the sites for their updates. When changes are detected and updated pages are stored on them highlighted in all the changes. For more specific control over changes of certain information might well use custom filters. The program supports integration with most popular browsers - Internet Explorer, Firefox, Netscape and Opera.Work with Website-Watcher starts by creating a database of links.

لینک دانلود