تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار West Wind Web Surge Professional v1.13.4 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/24نسخه جدید West Wind Web Surge Professional v1.13.4 اضافه شد.

هنگامی که بحث از بررسی صفحات اینترنتی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار West Wind Web Surge Professional اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه بررسی صفحات اینترنتی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به بررسی صفحات اینترنتی به خوبی نرم افزار West Wind Web Surge Professional را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های بررسی صفحات اینترنتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های بررسی صفحات اینترنتی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون West Wind سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه بررسی صفحات اینترنتی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای بررسی صفحات اینترنتی هستید نرم افزار West Wind Web Surge Professional یکی دیگر از محصولات West Wind  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه بررسی صفحات اینترنتی بر آورده سازید. نرم افزار West Wind Web Surge Professional تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بررسی صفحات اینترنتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه بررسی صفحات اینترنتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Web Surge center

ویژگی های نرم افزار West Wind Web Surge Professional :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بررسی صفحات اینترنتی– کاربردی در امر بررسی صفحات اینترنتی-انجام بررسی صفحات اینترنتی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار West Wind Web Surge Professional  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   West Windنوع نرم افزار :  ابزار بررسی صفحات اینترنتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

West Wind Web Surge Professional

West Wind West Wind Web Surge Professional v1.13.4

WebSurge makes it drop dead easy to enter or capture HTTP requests, and then test them interactively either individually for request inspection, or play them back under load. The process is very quick and easy and you can be up and running in minutes.To facilitate capturing HTTP requests you can use our built-in HTTP capture tool or manually create sessions. We also provide a simple request UI to enter URLs and headers, or just use plain text files with raw HTTP headers using a format compatible with exports from Telerik's popular Fiddler tool. You can test individual URLs quickly through the UI or fire up a load test with a large number of simultaneous sessions to stress your Web Site.

لینک دانلود