تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ZwCAD Software ZW3D 2019 v23.00 – Win

ZW3D یک نرم افزار CAD / CAM جامع است که متخصصان را قادر می سازد تا طرح های محصول را در محیط یکپارچه و همکاری به کار گیرند. ZW3D با پشتیبانی از سیستم یادگیری ساخته شده در نمایش آن، ZW3D شامل تبادل داده ها برای به کارگیری مجدد استفاده و به اشتراک گذاری طرح ها، مدل سازی ترکیبی با هسته منحصر به فرد Overdrive، طراحی قالب و قالب با ابزار تهیه حفره و کتابخانه های مؤلفه و هوشمند، ماشینکاری CNC تطبیقی از محور 2 تا به محور 5. صنایع تولید شده توسط ZW3D شامل محصولات مصرفی، خودرو، طراحی ماشین، قالب و مرگ، پزشکی، ماشینکاری CNC، و بسیاری دیگر است. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با طراحی و مدلسازی قالب ها هستید، بی شک نام شرکت ZwCAD Software را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه طراحی و مدلسازی قالب ها است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه طراحی و مدلسازی قالب ها داده است. نرم افزار ZwCAD Software یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی و مدلسازی قالب ها بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های طراحی و مدلسازی قالب ها روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار ZwCAD Software یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی قالب ها است  که محصول شرکت ZwCAD Software بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و مدلسازی قالب ها است. نرم افزار ZwCAD Software با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر طراحی و مدلسازی قالب ها به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار ZwCAD Software تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار ZwCAD Software می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App ZwCAD Software ZW3D center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار ZwCAD Software :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– ابزارهایی برای مهندسین برای طراحی های مربوط به ساخت– دریافت فایل های نرم افزار AutoCAD به عنوان ورودی– نوشتن ابزارهای اضافه به صورت دستی و با استفاده از زبان های برنامه نویسی از جمله VB و C و C++– مدل سازی 3D، طراحی قالب، و ماشینکاری-ابزار بسیار قویی طراحی و مدلسازی قالب ها– نرم افزار کاربردی طراحی و مدلسازی قالب ها-انجام طراحی و مدلسازی قالب ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ZwCAD Software  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ZwCAD Softwareنوع نرم افزار :  ابزار طراحی و مدلسازی قالب هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ZwCAD Software

ZwCAD Software ZW3D 2019 v23.00

ZW3D is a comprehensive CAD/CAM software that enables professionals to complete product designs within an integrated and collaborative environment. Supported by its Show-n-Tell built-in learning system, ZW3D includes data exchange to allow efficient reuse and sharing of designs, hybrid modeling with its unique Overdrive kernel, mold and die design with cavity preparation tools and component libraries, and intelligent, adaptive CNC machining from 2-axis through to 5-axis. Industries served by ZW3D include consumer products, automotive, machine design, mold & die, medical, CNC machining, and many more.

لینک دانلود