دانلود ویدیوی آموزشی ادیت فیلم پایه لیندا | Lynda – Video Editing Fundamentals

ادیت ویدیو یک هنر است و به جز داشتن سلیقه و خلاقیت، نیاز به توانایی برای کار با نرم‌افزارهای مختلف برای انجام این کار دارد. درحقیقت، همه این‌ها باید در کنار هم جمع شوند تا یک تدوین و ادیت مناسب و بی‌نقص انجام شود. در ویدیوی آموزشی ادیت فیلم پایه لیندا شما با مفاهیم آشنا خواهید شد و یک دید کلی از نحوه انجام این کار به دست خواهید آورد. با دیدن این ویدیوی آموزشی می‌توانید اصول اولیه ویرایش فیلم را یاد بگیرید، درباره مدیریت فایل‌ها بیاموزید و آموزش ببینید تا چطور با استفاده از قطعات مختلف ویدیو، به داستان‌سرایی بپردازید.

در ویدیوی آموزشی ادیت فیلم پایه لیندا چه چیزی یاد می‌گیرید؟

در این جلسه آموزشی، ضمن اینکه پایه و اساس ویرایش فیلم و نحوه برش آن را یاد می‌گیرید تا اینکار را به صورتی صحیح و تمیز انجام بدهید، آموزش می‌بینید تا شات‌ها را طوری کنار هم بچینید که بتواند یک داستان را روایت کند. همچنین با استفاده از این فرآیند می‌توان ریتم و روند داستان را تغییر داد؛ بنابراین اگر می‌خواهید به جای فیلم کسل‌کننده، یک قطعه ویدیویی جذاب داشته باشید، لازم است تا حتما این ویدیو را مشاهده کنید.

البته همه چیز به این جا ختم نمی‌شود و در ویدیوی آموزشی ادیت فیلم پایه لیندا، شما با مباحث رفع مشکل در عکس‌ها و ادیت آن‌ها در زیرنویس آشنا می‌شوید و در ادامه هم می‌بینید که چطور می‌توان کار نهایی را هم ادیت و اصلاح رنگ کرد یا برای آن تیتر گذاشت.

در عین حال، اگر به ادیت و ویرایش عکس هم به طور تخصصی علاقه دارید، نرم افزار Krita Studio می‌تواند یک تجربه جالب برای شما باشد.

نام: Video Editing Fundamentals
حجم فایل: 452 مگابایت
شرکت سازنده: Lynda
کیفیت: 720
زیرنویس: انگلیسی
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 37 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *