تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Krita Studio v4.2.9 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/02/16 نسخه v4.2.9 اضافه شد.

Krita Studio

یک ابزار طراحی رایگان و متن باز طراحی شده برای هنرمندان مفهومی کانسپت، تصویرگران، هنرمندان بافت های 3 بعدی (texture) و صنعت VFX است. Krita Studio بیش از 10 سال است که در حال توسعه است و اخیراََ رشدی انفجاری داشته است. این نرم افزار بسیاری از ویژگی های مشترک و ابتکاری جدید را برای کمک به افراد حرفه ای و آماتور ارائه می دهد. در زیر برخی از ویژگی های برجسته را مشاهده کنید.

نرم افزار Krita Studio

نرم افزاری با محیط کاربر پسند می باشد. در فهرست تنظیمات ، می توانید موضوع رنگ ، نوار ابزار و داکری را که می خواهید استفاده کنید ، انتخاب کنید و میانبرهای صفحه کلید را ویرایش کنید. مجموعه مشخصی از داکرز را به عنوان یک فضای کاری ذخیره کنید و بین آنها جابجا شوید. بوم کار را می توان به راحتی چرخاند و برعکس کرد. بوم OpenGL از مانیتورهای با عمق بیت بالا پشتیبانی می کند. مجموعه بزرگی از گزینه ها برای ایجاد حالت نقاشی بدون بوم و بدون حواس پرتی وجود دارد. در این نرم افزار ایجاد الگوها(pattern) بسیار راحت است. برای تغییر حالت بسته بندی ، کلید “W” را هنگام رنگ آمیزی فشار دهید. این تصویر به خودی خود در امتداد محور x و y کمک می کند. به طراحی تصاویر ادامه دهید و به روزرسانی عناصر را در لحظه مشاهده کنید. در Krita Studio موتور قلم مو چیزی بیش از یک الگوی معمولی قلم مو با تغییر تنظیمات آن است. هر موتور قلم مو دارای منطق و رفتار خاص خود است. موتورهای شامل پیکسل ، دودکش ، کپی ، فیلتر ، مودار ، جوجه ریزی ، بافت ، گچ ، لکه رنگ ، منحنی ، تغییر شکل ، دایناس ، آزمایش (کیمیاگری) ، شبکه ، ذره ، طرح اسلیمی ، طرح و برس های اسپری است. تنظیمات قلم مو را می توان به صورت از پیش تنظیم شده ذخیره کرد و به اشتراک گذاشت. حالتهای مختلفی از حالتهای ترکیبی وجود دارد. حالت های ترکیبی به ترتیب دسته بندی شده اند و موارد دلخواه شما در بالای لیست ذخیره می شود.
نام: Krita Studio
شرکت سازنده: krita
ورژن: v4.2.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Krita Studio v4.2.9

Krita Studio is the powerful painting application for professional artists, VFX and game studios. The uniquely innovative brush engines, the intuitive and fun interface and adherence to industry standards for pipeline integration, guarantee that Krita Studio supports your workflow and helps you get the most out of your ideas.


لینک دانلود