تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه صداهای 91Vocals Dulces Suenos: Spanish Pop برای ویندوز

91Vocals Dulces Suenos: Spanish Pop

مجموعه صداهایی از سبک پاپ اسپانیایی می باشد و با الهام از موسیقی های سنتی و محلی اسپانیایی ساخته شده است ، همچنین در متن این نمونه ها نمونه های صوتی کلمات گفتاری به زبان اسپانیایی که در عامه رواج دارد استفاده شده است . در مجموعه موسیقی 91Vocals Dulces Sueños: Spanish Pop با یکی از خوانندگان مشهور اسپانیایی همکاری شده است تا بتوان یک مجموعه از موسیقی اصیل با زبان لاتین را گردآوری کرد ، همچنین در این مجموعه موسیقی از نواهای گیتار و دیگر آلات موسیقی سیمی استفاده شده است که کیفیت کار را بسیار بالا برده است و موسیقی های گوش نوازی را در اختیار شما قرار داده است . در این بسته از موسیقی خواننده های مطرح دنیا همکاری می کنند و می توامنید به صدای این خواننده ها گوش دهید بعضی از این خواننده شامل : شاون مندز ، JLO ، DJ Snake و … می شود که همه این خواننده ها در سبک خودشان بی نظیر هستند و طرفداران خاص خودشان را دارند . در

مجموعه موسیقی 91Vocals Dulces Suenos: Spanish Pop

، مثل همیشه نمونه های موسیقی به صورت اصلی و کاملا حرفه ای ضبط شده است و تمامی موسیقی ها مخصوص این مجموعه می باشد ، پردازش این بسته نیز توسط چارلی نم ملین صورت گرفته است که سبک کارش در نوع خودش بی نظیر است .
نام: 91Vocals Dulces Suenos: Spanish Pop
حجم فایل: 720 مگابایت
شرکت سازنده: 91vocals
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

91Vocals Dulces Suenos: Spanish Pop - Audio Sample

Dulces Sueños: Spanish Pop is a pop inspired collection of all-female Spanish language toplines, phrases and spoken word vocal samples. With meticulous detail, we worked closely with a Spanish speaking, world-class vocalist to capture the essence of Latin vocals, heard across Billboard and worldwide charts. In addition, we’ve included a stunning selection of accompanying guitar chord progressions, steel stringed acoustic rhythms, synths plucks and song-starters.

لینک دانلود