تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید روزهای تاریک Dark Days: Zombie Survival v1.5.0

به روز رسانی :

1399/09/03 نسخه v1.5.0 اضافه شد .

Dark Days: Zombie Survival

نام بازی اندروید در سبک اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی Azur Interactive Games Limited برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . با شیوع یک ویروس هم اکنون تقریبا کل جمعیت زمین به زامبی های خونخوار تبدیل شده اند و باقی افرادی که سالم مانده اند در حال مبارزه برای بقا هستند . ارتش در آلوده ترین مناطق بمب های هسته ای انداخت اما برای اینکار خیلی دیر شده بود . مردم برای پیدا کردن سرپناه مجبور به ترک خانه و شهر خود شده اند . شما باید برای زنده ماندن در آخرین روز های زندگی خود به مناطق امن فرار کنید برای خود و خانواده تان سرپناهی بسازید به دنبال مواد غذایی آب آشامیدنی و وسایلی برای زندگی کردن بگردید . با استفاده از هر مواد اولیه ای سلاح ها و تجهیزات بسازید تا در صورت مواجه شدن با زامبی ها بتوانید از خودتان دفاع کنید . در جاهای مختلف به دنبال سلاح بگردید و شروع به کشتار زامبی های خونخوار کنید و تمام آن ها را نابود کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های سبک اکشن و زامبی هستید بدون شک Dark Days: Zombie Survival را امتحان کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Dark Days: Zombie Survival
حجم فایل: 110 مگابایت
شرکت سازنده: Azur Interactive Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.5.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - بقاء
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Dark Days: Zombie Survival v1.5.0

An unknown epidemic nearly wiped out humanity, dooming it to an eternal struggle for survival. Almost the entire population was turned into bloodthirsty zombies.
The apocalypse struck and cities were overrun with the walking dead. The military dropped nuclear bombs in the most infected areas, but it was too late. The epidemic was out of control. All hope was lost.People fled their cities to find shelter from the walking dead.
They started building shelters to survive their last days in the new post-apocalyptic landscape.
Fight. Gather resources. Build your shelter. Survive!

لینک دانلود