تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Acon Digital Restoration Suite v2.0.9 نسخه ویندوز

Acon Digital Restoration Suite

نرم افزاری است که به منظور کاهش انواع نویز از قبیل صدای اضافه ، صدای باد ، صدای وزوز و صدای نویز دوربین طراحی شده است .  در واقع این نرم افزار پس از شناسایی نویزی که بر روی صدای اصلی است ، آن را حذف می کند و یک خروجی صوتی که بدون هرگونه نویز و صدای اضافی است آماده و برای کاربر ارسال می کند . در نسخه دوم

نرم افزار Acon Digital Restoration Suite

از نوعی ویژگی پویا بهره می برد که می تواند سر و صدای اضافی را از صدای اصلی تشخیص دهد و آن را به طور موثری کاهش دهد همانند صدای بازی که با یک دوربین فیلم برداری گرفته شده است ، این نرم افزار می تواند صدای اصلی را تشخیص دهد و صدای باد و اضافی را از آن حذف کند . از دیگر امکانات و ویژگی های نرم افزار Acon Digital Restoration Suite می توان به : امکان استفاده بر روی فرمت های VST،  VST3 و AAX ، دارای نسخه های 32 و 64 بیتی ، امکان پشتیبانی تا حداکثر نرخ 192 کیلوهرتز ، پشتیبانی کامل از صدای صوتی چند کاناله و همه جانبه ، الگوریتم های پیشرفته کاهش نویز ، شناسایی و حذف حداکثر 96 نوع صوت هارمونیک و … اشاره کرد . 
نام: Acon Digital Restoration Suite
حجم فایل: 9 مگابایت
شرکت سازنده: Acon AS
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.9
نسخه: x64 ، x86
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Acon Digital Restoration Suite - v2.0.9

This program is a plug-in designed to reduce noise such as hiss, wind noise, buzz and camera noise. The noise can be reduced automatically in the adaptive mode or after measuring the characteristics of the noise in the noise profile mode.New in version 2 are dynamic noise profiles that capture the dynamic properties of the noise so that noise that fluctuates over time, such as wind noise, can be effectively reduced. The new algorithm has also been greatly improved and is now even less prone to typical de-noising artifacts.

لینک دانلود