تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Adalet Namluda 2 v11.0 همراه با دیتا

Adalet Namluda 2

نام بازی منحصر به فرد و نفس گیر که با گرافیکی خیره کننده برای کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی در دسترس قرار گرفته و با محبوبیت بسیار زیادی رو به رو شه است . در این بازی و در این نسخه جدید آن شما باید به عنوان یک تیم حرفه ای جنگی وارد نبرد های سهمگین و خطرناک در جنگ های مدرن شده و با سلاح های گرم و سرد و انواع آنها دشمنان خود را نابود کنید . بازی دارای بیش از 90 ماموریت هیجانی و نفس گیر می باشد که شما باید با استراتژی و سرعت عملی بالا برای هر کدام وارد عمل شوید . یکی از نکات برجسته بازی تنوع سلاح های جنگی می باشد که در آن 10 نوع سلاح مختلف وجود دارد که می توانید به سلیقه و البته استراتژی جنگی خود آنها را انتخاب کنید .

بازی Adalet Namluda 2

نسبت به نسخه قبلی خود دارای گرافیکی بسیار بالا تر و با کیفیت تری می باشد که از ابتدا شما را محو صحنه های جنگی خود می کند . شما در این بازی می توانید در 2 کلاس جنگی مختلف Assault و Sniper بازی کنید و داستان را ادامه دهید . اگر شما از طرفداران بازی های جنگی هستید حتما این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: Adalet Namluda 2
حجم فایل: 32+267 مگابایت
شرکت سازنده: Rigbak
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v11.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Adalet Namluda 2 - v11.0 + Data

After all the requests from first game, we updated the entire system by desired features and made an entire new game. Graphical and gameplay improvements are made and 90 new missions added to the game.

لینک دانلود