دانلود بازی اندروید Homeworld Mobile v0.1.108

Homeworld Mobile

یک بازی موبایلی بسیار جالب و متفاوت در سبک بازی های استراتژی که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما در این بازی باید سوار بر کشتی های فضایی به نبرد های میان کهکشانی بروید . داستان این بازی از آنجایی شروع خواهد شد که 2 هزار سال از زمان حال ما گذشته است و دنیا بسیار پیشرفته شده ، در این دنیا دشمنان فضایی و از دیگر سیاره ها به دنبال تصاحب زمین و منابع آن می باشند ، آنها با تمام قدرت به زمین حمله کردند و حالا شما ماموریت پیدا خواهید کرد که به همراه تیمی بسیار حرفه ای با سفینه های خود به نبرد با این فضایی ها بروید . آنها را نابود کنید ، منابع آنها را تسخیر کرده و با استفاده از آنها سفینه های خود را تقویت کنید . از دیگر قابلیت و ویژگی های

بازی Homeworld Mobile

می توان به مواردی همچون : آفلاین بودن بازی ، گیم پلی اعتیاد آور ، دارای کنترل لمسی ساده ، قابلیت تنظیم سطح سختی بازی در 3 سطح آسان ، متوسط و سخت ، دارای فضاهای بسیار جذاب در طول بازی و دیگر موارد اشاره کرد .
نام: Homeworld Mobile
حجم فایل: 84+392 مگابایت
شرکت سازنده: Editor's Choice
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.1.108
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Homeworld Mobile - v0.1.108

This is an interstellar space shooting mobile game. Players become pilots of space battles after entering the game. There are so many invaders from other planets who want to invade your planet.

لینک دانلود